Doładuj konto za min. 50 zł w T-Mobile lub Heyah i zgarnij 20 zł w prezencie

Doładuj konto za min. 50 zł w T-Mobile lub Heyah i zgarnij 20 zł w prezencie. Gdy na zewnątrz panuje coraz chłodniejsza aura, nic tak nie rozgrzewa emocji jak atrakcyjne promocje. Jedna z nich jest teraz dostępna dla klientów T-Mobile i Heyah na kartę. Od 3 października, ładując konto za min. 50 zł, otrzymają oni dodatkowe 20 zł zasilenia w prezencie.
Akcja promocyjna potrwa do 29 stycznia lub do wyczerpania puli 7500 doładowań.
Wszyscy kochamy promocje – zwłaszcza jeśli otrzymanie dodatkowych korzyści nie wymaga skomplikowanych działań. W T-Mobile wiemy, że proste rozwiązania są najlepsze, dlatego dla naszych klientów ofert T-Mobile na kartę i Heyah na kartę przygotowaliśmy promocję, dzięki której w łatwy sposób zyskają bonusowe doładowanie. Wystarczy, że zasilą konto kwotą min. 50 zł, by otrzymać dodatkowe 20 zł w prezencie.
Doładuj konto i złap 20 zł ekstra
Aby skorzystać z akcji promocyjnej, należy między 3 października 2022 roku a 29 stycznia 2023 doładować konto za min. 50 zł poprzez strony:
www.doladowania.t-mobile.pl lub
www.doladuj.heyah.pl.
Po zasileniu numeru użytkownik otrzyma dodatkowe 20 zł doładowania. Promocja dotyczy doładowań jednorazowych, jednak można z niej skorzystać wielokrotnie. Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronach doładowań:
www.doladowania.t-mobile.pl oraz
www.doladuj.heyah.pl

źródło: T-Mobile