Odbierz 10% dodatkowego rabatu od T-Mobile na produkty z księgarni SQNStore.pl

Odbierz 10% dodatkowego rabatu od T-Mobile na produkty z księgarni SQNStore.pl. Jesień sprzyja relaksowaniu się w zaciszu domowym. Wygodny duży fotel, ciepły koc i kubek herbaty z imbirem – te wszystkie okoliczności sprawiają, że jest to również dobry czas na książki. Dlatego, aby ten moment stał się jeszcze przyjemniejszy, przygotowaliśmy dla klientów indywidualnych T-Mobile 10% dodatkowego rabatu na produkty dostępne w księgarni internetowej SQNStore.pl.
Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” od 6 października do 2 listopada.
Coraz dłuższe i chłodniejsze jesienne wieczory spędzamy w domu, relaksując się poprzez uprawianie jogi czy oglądanie ulubionych seriali. Dobrym pomysłem jest również sięgnięcie po książki – zarówno te w formie tradycyjnej, drukowanej, jak i w wersji online. To idealna pora roku dla moli książkowych, którym nie szkoda czasu na wielogodzinne lektury. Dlatego, aby wspierać pielęgnowanie tej przyjemności, T-Mobile oferuje 10% dodatkowej zniżki na książki, e-booki, a także gadżety dostępne w księgarni internetowej SQNStore.pl.
Stwórz własną historię z SQNStore.pl
Kod zniżkowy jest dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefitów” od 6 października do 2 listopada. Aby skorzystać ze zniżki, należy do 6 listopada do końca dnia wpisać kod rabatowy w trakcie realizacji zamówienia na stronie SQNStore.pl. Rabat obowiązuje również na produkty przecenione, dzięki czemu można zakupić produkty nawet o 70% taniej. Jednakże kod nie łączy się z innymi zniżkami. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).
Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie:
https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

źródło: T-Mobile