Wyjątkowe oferty na internet i telewizję w Play i UPC na Czarny Piątek

Wyjątkowe oferty na internet i telewizję w Play i UPC na Czarny Piątek.
– Internet światłowodowy UPC już od 30 zł miesięcznie
– Internet z telewizją UPC za 70 zł miesięcznie
– Telewizja Play przez 3 miesiące za 0 zł
Do ogłoszonych wcześniej korzystnych ofert na abonament głosowy i smartfony, Play dodaje także wyjątkowe promocje dla wszystkich, którzy szukają internetu i telewizji w atrakcyjnych cenach.
Internet światłowodowy UPC już od 30 zł!
W obecnych czasach stabilny i szybki dostęp do sieci jest nieodzownym elementem codziennego życia niezbędnym do zdalnej pracy czy nauki, ale i zapewnienia rozrywki, najnowszych informacji oraz kontaktu z bliskimi. Comiesięczny ranking ogólnopolskich dostawców internetu domowego publikowany przez portal speedtest.pl potwierdza jakość UPC, który konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsce przez ostatnie 12 miesięcy. Co więcej przeprowadzone przez Play badanie preferencji i zwyczajów Polaków korzystających z internetu wskazuje, że optymalny zakres cenowy za usługę internetu domowego to kwota pomiędzy 30 a 50 zł miesięcznie. Specjalne promocje przygotowane na Czarny Piątek łączą wysoką jakość z niską ceną. Dzięki temu każdy może łatwo wybrać ofertę, która najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom czy to w zakresie atrakcyjnego cenowo dostępu do sieci czy nawet wysokiej prędkości łącza dla wymagających użytkowników.

Operator proponuje cztery warianty dostępu do internetu:
– do 150 Mb/s: za 30 zł miesięcznie;
– do 300 Mb/s: za 40 zł miesięcznie;
– do 600 Mb/s: za 50 zł miesięcznie;
– do 1 Gb/s: za 70 zł miesięcznie.
Opłata instalacyjna przy zamówieniu online to jedynie 1 zł. Działając w duchu wolności wyboru klienci zyskują krótką umowę, jedynie na 12 miesięcy. To jednak jeszcze nie wszystko! Aby zadbać o domowy budżet w czasie świątecznych przygotowań abonament za pierwszy miesiąc wynosi 0 zł!

Internet z telewizją UPC i dekoderem Horizon za 70 zł
Osoby szukające kompletu usług multimedialnych dla swojego domu powinny zwrócić szczególną uwagę na ofertę, w ramach której połączyć to, co najlepsze z ofert z obu światów:
internetu światłowodowego, do 300 Mb/s z routerem Wi-Fi;
telewizji, nawet 176 kanałów oraz dekoder Horizon z nagrywarką.
A to wszystko w jednej, niskiej cenie 70 zł miesięcznie po rabatach za zgody Podobnie jak w ofertach powyżej i tutaj klienci mogą liczyć na krótką, roczną umowę wraz z instalacją za 1 zł przy zamówieniu online i abonamentem za pierwszy miesiąc wynoszącym 0 zł!   Wybierając nowe oferty można liczyć na bezpłatny dostęp do Netflix! Decydując się na internet światłowodowy UPC lub internet z telewizją UPC i wybierając Netflix na rok pierwsze 4 miesiące korzystania z usługi można otrzymać w prezencie!

Nowoczesna telewizja Play przez 3 miesiące za darmo, później już od 30 zł miesięcznie
A co jeśli posiadasz już internet i szukasz najciekawszej propozycji na telewizję? Fioletowy operator ma na to rozwiązanie w postaci Telewizji od Play z nowoczesnym dekoderem TV BOX oferującym jakość 4K, obsługę HDR czy komendy głosowe. Klient może skorzystać z oferty Telewizji od Play przez 3 miesiące za darmo, potem 30 zł miesięcznie, gwarantującej dostęp do ponad 55 kanałów telewizyjnych, Viaplay w cenie abonamentu, a do tego Netflix na 3 miesiące w prezencie bez zobowiązań! To bogactwo filmów, seriali czy transmisji sportowych a także wielu programów informacyjnych, rozrywkowych, przyrodniczych, muzycznych czy edukacyjnych i bajek dla dzieci w każdym wieku! Podana cena zawiera rabat 10 zł dla klientów Play w wybranych ofertach abonamentowych.
Więcej informacji oraz możliwość zakupu
Warto się pospieszyć! Opisane oferty są limitowane i będą obowiązywały jedynie do 30 listopada. Bo w Play płacisz mniej.
Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię pod numerem 790 500 500 oraz na stronach play.pl i upc.pl.

źródło: Play