Przenieś numer do T-Mobile i kup smartfon 50% taniej w ofercie z nielimitowanym internetem w telefonie

Przenieś numer do T-Mobile i kup smartfon 50% taniej w ofercie z nielimitowanym internetem w telefonie. Praktyczny i efektowny podarunek na walentynki? A może po prostu prezent dla siebie? Niezależnie od tego, jaki mamy powód do zakupu nowego smartfona, staramy się upolować najlepszą okazję. W lutym właśnie taka niezwykle korzystna promocja będzie dostępna w ofercie T-Mobile. Przez cały miesiąc każdy, kto przeniesie numer do magentowej sieci lub przejdzie z oferty na kartę do tej abonamentowej, może kupić smartfon aż o 50% taniej. Do wyboru są dwa modele – Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G oraz realme 10. Jedni dzięki smartfonom randkują, inni za ich sprawą znajdują czas dla siebie, rozwijając pasje. Powodów do korzystania z urządzeń mobilnych jest mnóstwo, ale warunek pozostaje jeden – telefony, aby nas wspierać, muszą działać sprawnie. Dlatego dla wszystkich, którzy poszukują nowoczesnego, niezawodnego sprzętu, przygotowaliśmy w lutym specjalną promocję. Osoby, które przejdą do T-Mobile i wybiorą plan taryfowy „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, bądź też zdecydują się na ofertę Magenta Dom, która obejmuje usługi takie jak: abonament komórkowy, superszybki internet światłowodowy i telewizję, będą mogły kupić smartfon na raty 0% o połowę taniej. Z oferty skorzystają także użytkownicy oferty T-Mobile na kartę, którzy postawią na abonament w powyższych wariantach.
Smartfony, które się sprawdzają
Promocja obejmuje dwa modele smartfonów w ofercie T-Mobile. Pierwszy z nich, Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G, to urządzenie ze znakomitym wyświetlaczem AMOLED o wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki takim parametrom treści na ekranie będą zawsze dobrze widoczne, a jego działanie – niezwykle płynne. Dodatkowo na pokładzie znajdziemy potrójny aparat tylny z obiektywem głównym 108 MP, a także aparat portretowy 16 MP. Sprzęt wspiera pojemna bateria 5000 mAh, a urządzenie można błyskawicznie naładować do pełna, korzystając z mocy 67 W. Smartfon w wariancie 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej dostępny jest w T-Mobile w promocyjnej ofercie w cenie 899 zł, w ratach 0%.
Drugie dostępne w ramach akcji promocyjnej urządzenie to realme 10, które – podobnie jak Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G – może zaoferować użytkownikowi pozytywne wrażenia związane z obsługą wyświetlacza. Wszystko za sprawą 6,4-calowego ekranu AMOLED o częstotliwości odświeżania 90 Hz, który może przypaść do gustu osobom preferującym nieco mniejsze smartfony. Model to również dobry wybór dla wszystkich, którzy poszukują smartfona z wejściem słuchawkowym, a także miejscem na dodatkową kartę pamięci. Całość uzupełnia zestaw aparatów: podwójny tylny z obiektywem głównym 50 MP oraz przedni 16 MP. Dzięki ładowarce 33 W telefon szybko uzupełni zaś zapas energii. Za wersję z 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej kupujący w ramach promocji zapłacą jedynie 649 zł w ratach 0%.

Oferta, która działa bez limitu
Promocyjne oferty „M Nielimitowana” oraz „L Nielimitowana” to plany taryfowe gwarantujące połączenia, SMS-y i MMS-y bez limitu. Dodatkowo użytkownicy tych abonamentów mają do dyspozycji usługę internetu z dostępem do sieci 5G, bez limitu danych do wykorzystania. W przypadku wersji M jest to nielimitowany internet w prędkości maks. do 30 Mb/s. Wariant L zapewnia zaś maksymalną możliwa prędkość. Osoby, które zdecydują się na jedną z opcji abonamentowych, otrzymają ponadto możliwość bezpłatnego korzystania z usługi „Rozrywka bez Ograniczeń” przez 6 miesięcy. Pozwala ona na dostęp do dowolnej platformy subskrypcyjnej, takiej jak Legimi, HBO Max czy Tidal, oraz swobodną jej zmianę na inną nawet raz w miesiącu. Promocyjnego zakupu można dokonać w dowolny sposób – poprzez wizytę w salonie, dzwoniąc na infolinię lub też online, od 1 do 28 lutego 2023 roku. Akcja promocyjna obowiązuje zarówno w przypadku wyboru samej oferty z urządzeniem, jak i oferty Magenta Dom, w której prócz abonamentu komórkowego znajduje się internet dla domu i dostęp do kanałów TV. Propozycji towarzyszy promująca ją kampania.
Więcej informacji można znaleźć na tej stronie.

źródło: T-Mobile