Samsung premiuje ekosystem Galaxy

Samsung premiuje ekosystem Galaxy. Premierowe smartfony z serii Galaxy S23 dostępne w wyjątkowej promocji. Kupując dowolny model z najnowszej rodziny Galaxy S23 można otrzymać prezent w postaci bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds2 Pro. Debiutujące na rynku flagowe smartfony z serii Galaxy S23 dostępne są teraz w wyjątkowej promocji. [1] Kupując model Galaxy S23, S23+ lub Galaxy S23 Ultra, można otrzymać w prezencie czarne słuchawki Galaxy Buds2 Pro. Aby wziąć udział w promocji należy zakupić wybrany model z serii Galaxy S23 w terminie od 17 lutego do 5 marca u jednego z partnerów. [2]. Następnie wystarczy aktywować zakupiony smartfon do dnia 12 marca i zalogować się na nim w aplikacji Samsung Members. W aplikacji Samsung Members dostępny będzie formularz zgłoszenia do promocji, który należy wypełnić do 19 marca dołączając dowód zakupu urządzenia. Nagroda w postaci czarnych słuchawek Galaxy Buds2 Pro zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. Na jednego uczestnika promocji przypada jedna nagroda, niezależnie od liczby urządzeń zakupionych w ramach promocji.
Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin promocji dostępne są na stronie:
s23promocja.samsung.pl

Wyjaśnienia odnośników:
[1] Pełna nazwa promocji to „Promocja ECOSYSTEM: Rodzina Galaxy S23 ze słuchawkami Samsung Galaxy Buds2 Pro w kolorze czarnym – Luty 2023”. Szczegółowy regulamin promocji dostępny na stronie s23promocja.samsung.pl.
[2] Partnerzy biorący udział w promocji: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.), Komputronik S.A. Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o. , 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA (I-Terra Sp. z o.o.), al.to sp. z o.o., Empik S.A. Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji., samsung.com/pl  (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.).

źródło: Samsung