Galaxy A54 5G i Galaxy A34 5G – niesamowite wrażenia dla wszystkich

Galaxy A54 5G i Galaxy A34 5G – niesamowite wrażenia dla wszystkich. Debiutujące modele z serii Galaxy A zapewniają szeroki dostęp do innowacji Galaxy dzięki jaśniejszemu wyświetlaczowi, bardziej zaawansowanym aparatom i zwiększonej żywotności baterii w porównaniu do poprzedników. Samsung prezentuje najnowsze smartfony Galaxy A54 5G oraz Galaxy A34 5G, które pomogą użytkownikom rejestrować wyraziste i pozbawione drgań filmy oraz zdjęcia, zapewnią świetną jakość wyświetlanych treści, a także pozwolą zdziałać więcej dzięki dłuższej żywotności baterii.
Niesamowite zdjęcia w dzień i w nocy oraz kreatywne narzędzia do edycji
Niezależnie od tego, czy zależy nam na idealnym autoportrecie, czy przeprowadzeniu wideorozmowy, przedni aparat w Galaxy A54 o rozdzielczości 32 MP zarejestruje szczegóły o zadziwiającej jakości. Galaxy A54 5G i Galaxy A34 5G wykorzystują wiodące możliwości mobilnej fotografii nocnej oraz sztucznej inteligencji. Filmy zarejestrowane przy użyciu Galaxy A54 5G i Galaxy A34 5G są niesamowicie wyraziste, pozbawione efektu drżącej dłoni, dzięki ulepszonej optycznej i cyfrowej stabilizacji obrazu. Z nowymi smartfonami z serii Galaxy A zarejestrujemy świetnej jakości treści nawet bez użycia statywu. Tryb nocny pozwala uchwycić więcej szczegółów podczas ujęć po zmroku lub w słabym oświetleniu. Galaxy A54 5G oraz Galaxy A34 5G jako pierwsze smartfony w serii Galaxy A zyskały ulepszone narzędzia do edycji, dzięki czemu w prosty sposób usuniemy ze zdjęć niechciane cienie czy odbicia, a nawet obiekty.
Niesamowita wydajność dzięki jasnemu wyświetlaczowi, szybkiej łączności 5G i długodziałającej baterii oraz nowoczesny design
Obydwa smartfony wyposażone są w wyświetlacze Super AMOLED: 6,4 cala [1] o jasności 1000 nitów w Galaxy A54 5G i 6,6 cala [2] w Galaxy A34 5G. Dzięki ulepszonemu systemowi korekcji obrazu (Vision Booster) i częstotliwości odświeżania 120 Hz wyświetlacze z łatwością będą dostosowywać się do zmieniających się warunków oświetleniowych, zapewniając widoczność nawet w pełnym świetle słonecznym. Aby wydłużyć cykl życia smartfonów i zapewnić im dostęp do najnowszej wersji oprogramowania oraz zabezpieczeń, zarówno Galaxy A54 5G jak i Galaxy A34 5G otrzymają nawet cztery generacje aktualizacji systemu operacyjnego, a ich zabezpieczenia będą aktualizowane przez pięć lat. Design najnowszych Galaxy A został odświeżony i ujednolicony – nowa gama kolorystyczna oraz plecki Galaxy A54 pokryte szkłem sprawiają, że Galaxy A wyróżniają się z tłumu.
Stała łączność bez kompromisów
Najnowsze smartfony Galaxy A wyposażone są w zaawansowany system zabezpieczeń Samsung Knox. Panel bezpieczeństwa i prywatności w Galaxy A54 5G i A34 5G  ułatwia sprawdzanie, jak aplikacje korzystają z naszych danych i umożliwia proste blokowanie. Dla użytkowników potrzebującym przekazywać innym osobom poufne lub osobiste informacje w bezpieczny i kontrolowany sposób przewidziano funkcję prywatnego udostępniania (Private Share). [3] Dzięki temu dane trafią tylko do wybranych odbiorców, w wyznaczonych przedziałach czasu i bez możliwości wykonania zrzutu ekranu. Smartfony Galaxy A54 5G i Galaxy A34 5G są również kompatybilne z ekosystemem Galaxy i łączą się intuicyjnie  z jego pozostałymi urządzeniami, takimi jak smartwatche Galaxy Watch, czy bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds.
Dostępność
Galaxy A54 5G będzie dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: limonkowej, czarnej, fioletowej i białej. Z kolei Galaxy A34 5G w kolorze limonkowym, czarnym, fioletowym i srebrnym. Smartfony dostępne będą dostępne w Polsce w ofercie premierowej już od 15 marca 2023 r.

Dane nowych smartfonów:

Galaxy A54 5G
Wyświetlacz  6,4 cala, FHD+Super AMOLED
Częstotliwość odświeżania 120 Hz
Korektor obrazu (Vision Booster)
* Rozmiar przekątnej ekranu wynosi 6,4” w pełnym prostokącie i 6,3” po uwzględnieniu zaokrągleń narożników. Rzeczywiste pole widzenia jest mniejsze z powodu zaokrąglenia narożników i występowania obiektywu aparatu.
Wymiary i waga  158,2 x 76,7 x 8,2 mm, 202 g
Aparat  Aparat ultraszerokokątny 12 MP, F2.2, FF
Aparat główny 50 MP, F1.8, AF, OIS
Aparat makro 5 MP, F2.4, FF
Aparat przedni 32 MP, F2.2
Procesor Ośmiordzeniowy
Pamięć  8 GB + 128 GB8 GB + 256 GB
Możliwość rozszerzenia kartą microSD o pojemności do 1 TB
* Rzeczywista dostępna pojemność pamięci zależy od fabrycznie zainstalowanego oprogramowania.* Ilość pamięci może zależeć od rynku.
* Karta microSD do nabycia oddzielnie. Szczegółowe parametry (np. pamięć i procesor) mogą zależeć od rynku i operatora.
Akumulator  5 000 mAh (typowo)
* Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Typowa wartość to uśrednione oszacowanie uwzględniające odchylenia pojemności baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa (minimalna) wynosi 4 905 mAh. Rzeczywista żywotność akumulatora zależy od środowiska sieciowego, sposobu użytkowania i innych czynników. 

 

System operacyjny  Android 13One UI 5.1
* Dostępność funkcji, aplikacji i usług interfejsu One UI zależy od kraju i wersji systemu operacyjnego.
Bezpieczeństwo  Samsung Knox

Specyfikacja produktu
Galaxy A34 5G
Wyświetlacz  6,6 cala, FHD+Super AMOLED
Częstotliwość odświeżania 120 Hz
Korektor obrazu (Vision Booster)
* Rozmiar przekątnej ekranu wynosi 6,6” w pełnym prostokącie i 6,4” po uwzględnieniu zaokrągleń narożników. Rzeczywiste pole widzenia jest mniejsze z powodu zaokrąglenia narożników i występowania obiektywu aparatu.
Wymiary i waga  161,3 x 78,1 x 8,2 mm, 199 g
Aparat  Aparat ultraszerokokątny 8 MP, F2.2, FF
Aparat główny 48 MP, F1.8, AF, OIS
Aparat makro 5 MP, F2.4, FF
Aparat przedni 13 MP, F2.2, FF
Procesor Ośmiordzeniowy
Pamięć  6 GB + 128 GB8 GB + 256 GB

Możliwość rozszerzenia kartą microSD o pojemności do 1 TB

 * Rzeczywista dostępna pojemność pamięci zależy od fabrycznie zainstalowanego oprogramowania.
* Ilość pamięci może zależeć od rynku.
* Karta microSD do nabycia oddzielnie. Szczegółowe parametry (np. pamięć i procesor) mogą zależeć od rynku i operatora.
Akumulator  5 000 mAh (typowo)
* Typowa wartość zweryfikowana przez niezależne laboratorium. Typowa wartość to uśrednione oszacowanie uwzględniające odchylenia pojemności baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa (minimalna) wynosi 4 905 mAh. Rzeczywista żywotność akumulatora zależy od środowiska sieciowego, sposobu użytkowania i innych czynników.
System operacyjny  Android 13One UI 5.1
* Dostępność funkcji, aplikacji i usług interfejsu One UI zależy od kraju i wersji systemu operacyjnego.
Bezpieczeństwo  Samsung Knox

* Dane techniczne mogą się różnić w zależności od rynku.
* Wszystkie cechy, funkcje, specyfikacje i inne informacje o produkcie zawarte w niniejszym dokumencie (w tym dotyczące zalet, konstrukcji, cen, komponentów, wydajności, dostępności i możliwości) mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

[1] Rozmiar przekątnej ekranu wynosi 6,4” w pełnym prostokącie i 6,3” po uwzględnieniu zaokrągleń narożników. Rzeczywiste pole widzenia jest mniejsze z powodu zaokrąglenia narożników i występowania obiektywu aparatu.
[2] Rozmiar przekątnej ekranu wynosi 6,6” w pełnym prostokącie i 6,4” po uwzględnieniu zaokrągleń narożników. Rzeczywiste pole widzenia jest mniejsze z powodu zaokrąglenia narożników i występowania obiektywu aparatu.
[3] Prywatność jest zapewniona tylko wtedy, gdy zarówno nadawca, jak i odbiorca mają urządzenia mobilne Galaxy z systemem Android 9 lub nowszym oraz aplikację Private Share.

źródło: Samsung