Petal Ads dołącza do europejskiego Mobile Marketing Association

Petal Ads dołącza do europejskiego Mobile Marketing Association. Warszawa, 21 marca 2023 r. – Petal Ads (wcześniej HUAWEI Ads), wiodący w branży ekosystem reklamy mobilnej, został członkiem Mobile Marketing Association (MMA) w Europie. Tym samym dołącza do prestiżowego grona złożonego z ponad 800 organizacji – przedstawicieli środowiska Marketing Technology (MarTech), firm medialnych i marketingowych. Platforma potwierdza tym samym aspiracje do bycia kluczowym ekosystemem w przestrzeni marketingu mobilnego i przyczyniania się do rozwoju swojej branży, jak również zyskuje możliwość wykorzystania doświadczenia organizacji. W ten sposób Petal Ads wzmacnia swoją pozycję rynkową oraz podkreśla swoją dostępność i wsparcie dla kluczowych reklamodawców w Europie. – Połączony ekosystem Petal Ads pozwala reklamodawcom dotrzeć do ogromnej grupy odbiorców – obejmuje ona miesięcznie ponad 730 mln aktywnych użytkowników urządzeń Huawei. Najwyższej klasy rozwiązania z zakresu targetowania czerpią z informacji zdobytych z danych kategorii first-party, co umożliwia reklamodawcom wprowadzenie reklamy mobilnej na wyższy poziom – powiedział Jaime Gonzalo, VP Huawei Mobile Services w Europie, i dodał – Stale rozwijamy nasze innowacyjne podejście, dlatego jesteśmy dumni, że dołączyliśmy do MMA, aby lepiej wspierać naszych partnerów i zapewniać wyjątkowe doświadczenia milionom użytkowników.

Petal Ads w MMA – jeden z liderów merytorycznych reklamy mobilnej
W ramach członkostwa Petal Ads będzie współpracować z ponad 800 zrzeszonymi firmami z branży marketingu mobilnego z ponad 40 krajów. Dzięki dołączeniu do MMA platforma będzie aktywnie ustanawiać najlepsze praktyki i wytyczne dla marketingu mobilnego na poziomie krajowym oraz międzynarodowym. Będzie też prowadzić dyskusje na temat marketingu mobilnego na wydarzeniach online i offline, a także dzielić się swoimi spostrzeżeniami i perspektywami z partnerami. Pozwoli to Petal Ads przedstawić możliwości ekosystemu i uwidocznić swoją wysoką pozycję na rynku reklamy mobilnej, co zbuduje jeszcze większą rozpoznawalność usług platformy oraz jej zaawansowanych rozwiązań. MMA skupia się na tworzeniu wpływu marketingowego oraz konstruktywnym kwestionowaniu statusu quo, szczególnie poprzez zaangażowanie w naukę i badania. Organizacja zachęca liderów biznesu do kształtowania najlepszych praktyk opartych na zaufaniu i merytorycznych analizach. Jest to spójne z wizją Petal Ads: pozytywnego wpływania na branżę i swoich partnerów, zgodnie z najlepszymi praktykami i międzynarodowymi standardami.
Petal Ads – 4 miliardy zapytań dziennie
Petal Ads zmieniło w tym roku nazwę z HUAWEI Ads, co ukazuje ewolucję platformy w stronę rozszerzenia swoich usług na urządzenia innych marek, nie tylko Huawei. Dzięki temu oprócz działania na własnym jakościowym ruchu i first-party data, które obejmują pełną ścieżkę użytkownika Huawei, platforma rozbudowuje również swój system, aby dotrzeć do third-party data. Jest to jeden z kluczowych czynników dalszego dynamicznego wzrostu popularności Petal Ads. Platforma przyciąga obecnie 4 mld zapytań reklamowych dziennie, a w tym roku spodziewany jest dalszy wzrost tej liczby aż o 400%. Obecnie zintegrowanych z zestawami reklamowymi Petal Ads jest ponad 53 000 aplikacji na całym świecie, a 40% całego ruchu w ekosystemie pochodzi z Europy.

O Petal Ads
Petal Ads to wiodąca w branży, nieustannie rozwijająca się mobilna platforma reklamowa dla wydawców, reklamodawców i marketerów, którzy chcą napędzać swój wzrost i poszerzać sieć użytkowników. Platforma liczy już ponad 360 tysięcy wydawców i reklamodawców na całym świecie, pochodzących z ponad 200 branż. Agencje i firmy docierają już do ponad 730 milionów wysoko zaangażowanych i wartościowych nowych klientów, w ekosystemie Huawei i poza nim. Innowacja jest częścią DNA Petal Ads. Platforma dostarcza najwyższej klasy rozwiązania targetowania oparte na sprzęcie, oprogramowaniu i usługach, wykorzystujące wiedzę zdobytą z first-party data i poprzez inteligentny system tagów użytkowników. Pomaga to reklamodawcom w ocenie odbiorców, analizie insightów i retargetingu. Dzięki Petal Ads agencje korzystają z rozszerzonych, zróżnicowanych nowych strumieni odbiorców. To platforma reklamowa dla tych, którzy chcą w opłacalny sposób dotrzeć do nowych i wartościowych odbiorców. Wielokrotnie nagradzany Petal Ads jest wybierany przez znanych partnerów m.in. dzięki swojemu zaangażowaniu w zapewnienie bezpieczeństwa i ochronę danych użytkowników, a także połączeniu z lokalnymi i globalnymi zespołami wsparcia oferującymi dostosowane do potrzeb rozwiązania. Petal Ads jest członkiem IAB Europe, europejskiego stowarzyszenia dla ekosystemu marketingu cyfrowego i reklamy, gdzie współpracuje wraz z jego członkami, by wzmacniać standardy i regulacje w branży reklamowej.