Zgarnij rabat do Med24 w ramach akcji „Bonusy od serca” T-Mobile

Zgarnij rabat do Med24 w ramach akcji „Bonusy od serca” T-Mobile. W natłoku codziennych spraw dobrze zatroszczyć się o to, co najważniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich. Dla wszystkich klientów T-Mobile, którzy potrzebują szybkiej i bezpiecznej porady medycznej,  przygotowaliśmy więc zniżkę na usługi świadczone przez platformę Med24. Rabat dostępny jest w aplikacji „Mój T-Mobile” do 31 maja. Wiosenna aura sprzyja niestety infekcjom i przeziębieniom – pierwsze promienie słońca potrafią być złudne i zbyt szybko ulegamy pokusie lżejszych ubrań. Warto właśnie w tym czasie zatroszczyć się jeszcze bardziej o swoje zdrowie. Dlatego w ramach „Bonusów od serca” dla klientów T-Mobile przygotowaliśmy 15-procentowy rabat do wykorzystania na wszystkie usługi oferowane przez platformę telemedyczną Med24. Dzięki niej można skorzystać z konsultacji ze 150 lekarzami z 40 specjalizacji. Wszystko oczywiście szybko i bezpiecznie, bo bez wychodzenia z domu, 24/7 w 15 minut.

Jak skorzystać z rabatu?
Unikalny kod rabatowy znajduje się w aplikacji „Mój T-Mobile”.. Aby z niego skorzystać należy wejść na stronę:
https://med-24.com.pl/
lub pobrać aplikację Med24, założyć tam konto klienta i wybrać interesującą nas usługę medyczną. Potem należy podać kod uprawniający do zniżki i sfinalizować transakcję. Po wprowadzeniu kodu rabatowego na konto klienta w Med24, rabat jest przypisany do klienta i obowiązuje na wszystkie usługi zakupione do 31.05.2023 r. Rabat nie łączy się z innymi kodami oraz promocjami.
Promocja jest dostępna dla klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA – w tym posiadaczy internetu domowego, internetu domowego z anteną zewnętrzną oraz internetu światłowodowego, a także użytkowników oferty Rodzina). Dotyczy ona również osób korzystających z ofert na kartę (GO!, Frii) i Mix (Frii Mix). Z prezentów mogą skorzystać ponadto klienci Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma i Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”. Więcej informacji na temat akcji „Bonusy od serca”, a także regulaminy każdej z promocji dostępne są na tej stronie oraz w aplikacji „Mój T-Mobile”.

źródło: T-Mobile