Motorola Moto G32 w wiosennej cenie w T-Mobile

Motorola Moto G32 w wiosennej cenie w T-Mobile. Gdy w powietrzu czuć już wiosnę, a pogoda sprzyja temu, by działać, dobrze mieć przy sobie niezawodny telefon z mocną baterią. Dzięki niemu można utrwalić każdy ważny moment. Dla tych, którzy chcą dzielić się nimi z najbliższymi, w T-Mobile przygotowaliśmy specjalną ofertę, w ramach której w dniach 4-17 kwietnia smartfon Motorola Moto G32 można kupić aż 250 zł taniej. Selfie jak zdjęcie wykonane przez profesjonalnego fotografa czy rozmowy wideo z technologią Quad Pixel – z Motorolą Moto G32 to możliwe, gdyż wyposażona jest w aparat 16 Mpix (f/2.4). Z kolei w tylnym zestawie trzech aparatów znajdziemy aparat główny z matrycą 50 Mpix (f/1.8), obiektyw ultraszerokokątny o kącie widzenia 118° z matrycą 8 Mpix oraz 2 Mpix (f/2.4) do zdjęć makro. Jeśli dorzucić do tego mocną baterię o pojemności 5000 mAh, którą można naładować z mocą 30 W, to otrzymamy idealny telefon dla osób aktywnych, jednak pragnących pozostać w kontakcie z bliskimi. T-Mobile ma wyłączność na dystrybucję tego modelu, dlatego w dniach od 4 do 17 kwietnia Motorolę Moto G32 będzie można kupić taniej aż o 250 zł.

Urządzenie można nabyć z ofertą abonamentową dostępną w T-Mobile, a także bez umowy na usługi. Smartfon dostępny jest w opcji raty 0%.
Rozrywka bez ograniczeń
W T-Mobile rozrywka na najwyższym poziomie jest na wyciągnięcie ręki! A to dzięki usłudze „Rozrywka bez Ograniczeń”, która dostępna jest na określony czas w prezencie w każdym planie taryfowym. Dzięki usłudze klienci co miesiąc mogą bez opłat zmieniać serwis streamingowy, w zależności od tego, czy mają ochotę oglądać filmy i seriale lub zmagania sportowe czy też słuchać muzyki bądź czytać ebooki. W tej usłudze użytkownicy mogą wybierać spośród dostępu do takich platform jak: HBO Max, Eleven Sports, DaVinci Kids, Tidal, Legimi czy Viaplay. Dla tych, którzy zdecydują się na abonament od T-Mobile w taryfie S lub M, usługa „Rozrywka bez Ograniczeń” dostępna będzie przez miesiąc za darmo, zaś w taryfie L – przez 3 miesiące. Z kolei ci, którzy zdecydują się na kompleksową ofertę Magenta Dom, w której oprócz abonamentu komórkowego, mają także internet światłowodowy i telewizję, usługa „Rozrywka bez Ograniczeń” jest w prezencie aż na pół roku. Usługę można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile.
Po okresie bezpłatnym, klient może przedłużyć usługę za 30 zł/miesięcznie.
Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są na tej stronie:
https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/telefony/lista/produkty/urzadzenie/motorola-moto-g32?bp=acquisition&tariffId=PostpaidVoiceAcq_OneShop_M_65_24_offe 

źródło: T-Mobile