Nawet pół roku bez opłat za abonament i telewizję – warto przejść do Orange

Nawet pół roku bez opłat za abonament i telewizję – warto przejść do Orange. Na wiosnę w Orange rozkwitają promocje. W tym sezonie operator przygotował wakacje od opłat – dla osób przenoszących numer. Stali klienci, indywidualni i biznesowi, też mogą liczyć na ciekawe oferty: z telewizją i sportem przez pół roku za darmo oraz kompleksowe pakiety bezpieczeństwa dla firm.
Półroczny urlop od opłat dla przenoszących numer
– Nowi użytkownicy, przechodzący z innych sieci do Orange i decydujący się na plany 5Gz abonamentem komórkowym, zyskają nawet do 6 miesięcy za darmo.
Półroczne wakacje od płacenia dotyczą Planu L, który w tej promocji można zamówić przez wszystkie kanały sprzedaży (online, na infolinii czy w salonie). Brak wydatków aż do jesieni to oszczędność nawet 510 złotych.
Klienci przenoszący numer mogą wybrać też Plan S i M. Otrzymują wtedy bezpłatnie pierwsze 2 miesiące abonamentu. Załatwiając formalności przez stronę orange.pl – dostaną dodatkowo jeszcze jeden miesiąc gratis.

Zmieniając operatora na Orange warto także skorzystać z okazji i dokupić atrakcyjne smartfony w elastycznych ratach 0%. Polecane są teraz modele, takie jak:
Samsung Galaxy S23 5G 256 GB, Samsung Galaxy A54 5G 8/128 GB, Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128 GB, Xiaomi Redmi 12C 3/64 GB, OPPO Reno8 T 8/128 GB, OPPO A57s 128 GB. Każdy z nich ma dostęp do sieci 5G i obsługuje technologię VoLTE. To istotne, bo na jesieni planowane jest odłączenie 3G. Dlatego dobrze już zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, który będzie obsługiwał szybki internet. A stary smartfon można odsprzedać lub przekazać do recyklingu w każdym salonie Orange.

Światłowód, Netflix i CANAL+ przez pół roku w prezencie
Klienci wybierający Orange Love Standard z Netflixem, z umową na 24 miesiące, mogą dokupić pakiet CANAL + Prestige 4K, który teraz przez pierwsze 6 miesięcy jest za darmo. W serwisie Netflix znajduje się obszerna biblioteka: filmów i dokumentów, seriali, programów, bajek, produkcji nagradzanych i uwielbianych na całym świecie. Natomiast w pakiecie CANAL+ Prestige 4K, oprócz hitów kinowych i popularnych seriali, dostępne są liczne kanały sportowe. Obejrzeć można tam m. in.: mecze polskiej PKO BP Ekstraklasy, hiszpańskiej La Liga czy francuskiej Ligue 1. Kibice znajdą tu także transmisje żużlowe PGE Ekstraliga, koszykówkę NBA oraz tenis z udziałem Igi Świątek. Użytkownicy otrzymają również bezpłatny dostęp do aplikacji CANAL+ online. W cenie każdego pakietu z telewizją dodawane są: Multinagrywarka (można nagrywać programy i puszczać je na urządzaniach mobilnych w dowolnym czasie) i Orange TV Go (telewizja do obejrzenia na smartfonie, tablecie czy laptopie). W ten sposób wiosenne seanse w plenerze będą jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze. Oprócz rozrywki liczy się też komfort korzystania: jeden rachunek za telefon, telewizję, szybki internet światłowodowy.

Zabezpiecz firmę z Orange
Orange dba o kompleksowe bezpieczeństwo swoich użytkowników, co jest szczególnie ważne w biznesie. Dlatego już ponad 60% firm w Polsce wybrało usługi pomarańczowego operatora*. Klienci, korzystający z elastycznej oferty Planów Firmowych oraz Internetu Firmowego, mogą dobrać usługi, które podniosą komfort środowiska pracy i bezpieczeństwo prowadzonej firmy. Są to:
CyberTarcza. Wykrywa zagrożenia i natychmiast wysyła powiadomienie o niebezpieczeństwie.
Backup danych. Chroni dane firmowe w bezpiecznej polskiej chmurze dla firm.
Zabezpiecz PESEL dla Firm. Zabezpiecza przed wyłudzeniami kredytu, pożyczki monitoruje NIP-y kontrahentów.
Wsparcie IT. Zapewnia bezpieczeństwo środowiska pracy i jej ciągłość.

Dodatkowo, przedsiębiorcy mogą skorzystać z akcji „Szczególnie polecane smartfony”. To rotacyjna oferta, gdzie co 4 tygodnie prezentujemy wybrane smartfony w najlepszych cenach. Na najbliższy okres wyróżnione modele to m.in.:
Samsung Galaxy S23 8/256 GB za 99 zł + VAT/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym XL
Samsung Galaxy A54 5G 8/128 GB za 45 zł + VAT/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym L
Samsung Galaxy A23 5G 4/64 GB za 24 zł + VAT/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym M
Xiaomi Redmi 12C 3/64 GB za 15 zł + VAT/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym S
Klienci korzystający z oferty biznesowej mogą też wybierać z opcji pakietów telewizyjnych – z Canal+ 4K, by zapewnić sobie filmowy relaks po pracy.
Więcej szczegółów każdej z ofert dostępnych jest na stronie orange.pl

źródło: Orange