Zadbaj o swoje urządzenie dzięki nowej akcji „Wiosenne promocje serwisowe Huawei”

Zadbaj o swoje urządzenie dzięki nowej akcji „Wiosenne promocje serwisowe Huawei”. Warszawa, 12 kwietnia 2023 r. – Huawei CBG przygotował dla swoich klientów nową ofertę „Wiosenne promocje serwisowe HUAWEI”. To inicjatywa, dzięki której użytkownicy wybranych urządzeń producenta będą mogli taniej przywrócić je do pełnej sprawności. W dowolnym salonie serwisowym biorącym udział w promocji można uzyskać rabat do 20% na części zamienne, jak również darmową wymianę tylnej pokrywy oraz okazyjną cenę na wymianę baterii. Oferta ważna będzie do 30 czerwca br.
Wiosenne porządki, czyli do 20% taniej na części zamienne
Jeżeli Twój smartfon, tablet, laptop, smartwatch, opaska czy słuchawki Huawei uległy uszkodzeniu, a okres gwarancji już minął, wystarczy, że umówisz się na wizytę w jednym z centrów serwisowych producenta, aby skorzystać ze zniżki do 20% na wymianę wybranych części zamiennych. Z promocji można skorzystać wielokrotnie w czasie jej trwania, a ponadto łączy się z promocją „Dni serwisowe”, dzięki której w każdą ostatnią środę, czwartek oraz piątek miesiąca można uzyskać dodatkowe 100 zł rabatu na naprawę. Szczegółowe informacje na temat promocji można znaleźć na stronie:
https://consumer.huawei.com/pl/support/service-giving-season-2023/.
Zadbaj o estetykę i żywotność swojego urządzenia
Nadszedł czas naprawy ekranu Twojego smartfonu lub tabletu? To idealny moment, ponieważ w ramach tej usługi, użytkownikowi jednorazowo przysługiwać będzie dodatkowo bezpłatna wymiana tylnej pokrywy. Osoby chcące zadbać również o żywotność swojego urządzenia, mogą skorzystać z oferty specjalnej na usługę wymiany baterii: w telefonach za 99 zł, tabletach za 149 zł oraz w laptopach za 199zł. Więcej szczegółów znaleźć można pod adresem:
https://consumer.huawei.com/pl/support/battery-service/

źródło: Huawei