Zgarnij „Bonusy od serca” i ruszaj w podróż z T-Mobile

Zgarnij „Bonusy od serca” i ruszaj w podróż z T-Mobile. Już za chwilę majówka, więc wiele osób planuje bliższe lub dalsze wyjazdy. Leniwy tydzień nad morzem czy szybki citybreak – każda podróż może być niesamowita. Warto dobrze ją zaplanować, dlatego w T-Mobile dla wszystkich klientów korzystających z naszej aplikacji „Mój T‑Mobile” mamy rabaty do wykorzystania na:
– Booking.com,
– FlixBus,
– Rentalcars i
– w Audiotece.
W T‑Mobile chcemy doceniać klientów, którzy każdego dnia korzystają z naszych usług. Dlatego w ramach „Bonusów od serca” razem z partnerami przygotowujemy specjalne oferty, z których mogą skorzystać osoby posiadające aplikację „Mój T‑Mobile”. Tuż przed sezonem na majówkowe wycieczki mamy nie lada gratkę dla każdego, kto planuje w najbliższym czasie podróże małe i duże.
W drogę – 40 krajów w zasięgu autokaru
Wyjazd autokarem niewątpliwie ma swoje zalety – nie musimy troszczyć się o parkowanie w miejscu docelowym, a całą trasę możemy spokojnie odpoczywać, np. słuchając audiobooków. W ramach „Bonusów od serca” T‑Mobile we współpracy z FlixBus proponuje 15% rabatu na przejazdy autokarowe, a wybierać możemy z ponad 400 000 połączeń dziennie do ponad 5500 miejsc w 40 krajach! Jak skorzystać z rabatu? Z aplikacji „Mój T‑Mobile” należy pobierać kod, następnie na stronie:
https://www.flixbus.pl/
lub w aplikacji FlixBus wybrać określoną trasę, a kod rabatowy wpisać w polu „Użyj vouchera”. Podróż należy zrealizować do 28 czerwca.

Wybierz destynację i zarezerwuj nocleg
Jedni mają listę „top miejsc”, które chcą zobaczyć i konsekwentnie odwiedzają kolejne miasta. Inni najpierw znajdują ciekawe mieszkanie lub hotel, a dopiero w kolejnym kroku sprawdzają atrakcje turystyczne w okolicy. Bez względu na to, która metoda jest nam bliższa, z pewnością przyda się do 10% rabatu do wykorzystania na Booking.com, który w dodatku sumuje się z innymi rabatami, przez co łącznie możemy mieć aż do 31% zniżki. Aby z niego skorzystać, należy pobrać kod w aplikacji „Mój T‑Mobile”, a następnie wpisać go na specjalnie przygotowanej stronie Booking.com. Z oferty można skorzystać do 31 maja.

Samochód na chwilę, na weekend czy na tydzień
Brak własnego samochodu nie powinien nas ograniczać w planowaniu podróży, gdyż jest na to bardzo proste rozwiązanie – można skorzystać z wypożyczalni samochodów. Bez względy na to, gdzie się wybieramy, z ofertą Rentalcars.com możemy być pewni, że będzie tam czekał samochód. A klienci T‑Mobile z pewnością docenią 10% rabatu dla każdej nowej rezerwacji. Na stronie Rentalcars wystarczy podać pobrany wcześniej z aplikacji „Mój T‑Mobile” kod zniżkowy. Z promocji można korzystać do 31 maja.
Audiobook – wspaniały towarzysz podróży
Czas w podróży – i nie tylko – umilą audiobooki. Aż 15000 audiobooków i podcastów do słuchania w Audioteka Klub, a klienci T‑Mobile mogą mieć do nich dostęp za darmo przez 30 dni. Wystarczy w aplikacji „Mój T‑Mobile” pobrać kod, wejść na stronę:
promo.audioteka.com
i zarejestrować lub zalogować się w serwisie. Promocja skierowana jest wyłącznie dla nowych klientów, którzy nie korzystali jeszcze z usługi Audioteka Klub.
Kod można odebrać i aktywować do 26 kwietnia.

Więcej informacji na temat akcji „Bonusy od serca”, a także regulaminy każdej z promocji dostępne są na tej stronie oraz w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

źródło: T-Mobile