Nju mobile ma już 10 lat. Zgarnijcie urodzinowe gigabajty

Nju mobile ma już 10 lat. Zgarnijcie urodzinowe gigabajty. Jak ten czas leci. Właśnie mija 10 lat od kiedy na rynku pojawiła się marka nju. Z tej okazji klienci mogą odebrać darmowe 10 GB. Nju mobile zapowiada także nowości: rozszerzenie oferty subskrypcyjnej o możliwość zakupu numerów dodatkowych. Marka nju była pierwszą tak atrakcyjną cenowo, rewolucyjną ofertą na abonament i na kartę. W kolejnych latach oferta była rozwijana. Od 2015 roku klienci mogli dokupić numer dodatkowy za 9 zł. W tym samym roku na rynek weszła ceniona przez klientów usługa „im dłużej, tym lepiej”, która mnoży GB za staż w nju mobile (2x więcej GB po pół roku, 2,5x więcej po roku i aż 3 razy więcej po 2 latach). Rok później pojawił się internet mobilny – dziś to od 60 do180 GB za 29 zł miesięcznie oraz opcja „nie korzystasz nie płacisz”. W 2021 roku wprowadzona została możliwość zakupu trzeciego numeru w nju mobile za 19 zł. Z kolei ubiegły rok zaowocował wieloma ofertami:
– 5G w ofertach za 29 zł, 39 zł i numerach dodatkowych
– nju w ofercie subskrypcyjnej (plan nju komórkowy za 29 zł)
– internet światłowodowy od 39,99 zł/mies.
W 2023 r., we wrześniu nju mobile planuje rozszerzenie oferty subskrypcyjnej o możliwość zakupu numerów dodatkowych.
Urodzinowy prezent dla klientów nju mobile
Z nju mobile korzysta ponad 1 mln klientów. Z okazji urodzin każda z tych osób może odebrać darmowe 10 GB. Aby skorzystać z prezentu wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a pod numer 80955 o treści URODZINY (nju na abonament i nju na kartę). Klienci planu nju komórkowy (subskrypcja) otrzymają swoje GB automatycznie.
Aż 92% zadowolonych klientów
W badaniu klientów, którzy kupili ofertę nju mobile – przeprowadzonym w listopadzie 2022r. na zlecenie Orange Polska przez agencję badawczą PBS – aż 92% z nich twierdzi, że jest zadowolonych z oferty nju mobile. Swoim znajomym lub rodzinie poleciłoby ją aż 90% badanych.
Nju mobile jest doceniane również za świetną obsługę klientów. Marka otrzymała Gwiazdę Jakości Obsługi aż 7 razy. Ostatnią w tym roku. Najpopularniejszą ofertą nju mobile jest 19 zł na głowę w parze lub trio. W ofercie w  parze za 19 zł klienci otrzymują nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz 20 GB do wspólnego korzystania. Pakiet 20 GB już po pół roku zwiększa się do 40 GB, po roku do 50 GB, a po 2 latach do 60 GB.

źródło: Orange