Weź udział w konkursie T-Mobile na kartę i leć na wakacje!

Weź udział w konkursie T-Mobile na kartę i leć na wakacje! Zbliżamy się do sezonu wakacyjnego, który dla wielu osób jest okazją do podróży. Dlatego właśnie teraz wystartowaliśmy z konkursem na doładowania „Leć na wakacje, T‑Mobile płaci!”, w którym do wygrania są m.in. vouchery na travelplanet.pl, a także vouchery na smartfony Samsung Galaxy S23. To oczywiście nie wszystko – łączna pula nagród wynosi aż 278! By wziąć udział w konkursie wystarczy doładować konto za min. 35 zł i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Coraz dłuższe i cieplejsze dni, jak co roku, budzą w nas chęć do spędzania czasu poza domem. A czy jest na to przyjemniejszy sposób niż wymarzona podróż? Teraz klienci T‑Mobile na kartę, Heyah na kartę oraz Mix, będą mogli zrealizować swoje marzenie o pełnych niezwykłych przeżyć wakacjach. Wystartował bowiem konkurs „Leć na wakacje, T‑Mobile płaci!”, w którym do zgarnięcia są vouchery na wyjazdy o wartości nawet 10 000 zł. Jak wziąć udział w konkursie?

Doładuj, odpowiedz i ruszaj w drogę!
Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich posiadaczy oferty T‑Mobile na kartę, Heyah na Kartę oraz Mix, którzy doładują konto kwotą min. 35 zł na stronach doładowań T‑Mobile: www.doladowania.t‑mobile.pl lub Heyah: www.doladuj.heyah.pl lub za pośrednictwem konta w banku, a następnie przejdą na stronę www.konkurst-mobile.pl i odpowiedzą na pytanie: „Jakie jest Twoje wymarzone miejsce na spędzenie wakacji i dlaczego?”. Liczy się kreatywność! Do zdobycia jest aż 278 nagród. Autorzy najciekawszych zgłoszeń otrzymają:
– miejsca 1-3: voucher do wykorzystania na www.travelplanet.pl lub ekwiwalent pieniężny w kwocie 10 000 zł,
– miejsca 4-9: voucher do wykorzystania na www.travelplanet.pl lub ekwiwalent pieniężny w kwocie 5 000 zł,
– miejsca 10-18: voucher elektroniczny na smartfon Samsung Galaxy S23,
– miejsca 19-38: voucher elektroniczny na bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds2,
– miejsca 39-158: voucher elektroniczny na przenośną lodówkę Polarbox,
– miejsca 159-278: doładowanie telefonu biorącego udział w konkursie kwotą 50 zł.
Konkurs trwa od 1 maja do 30.06.2023.
Jego regulamin znajduje się tutaj:
www.konkurst-mobile.pl.

Ekstra gigabajty przez cały rok
Teraz klienci usług na kartę w T-Mobile mogą zyskać gigapaczki internetu mobilnego przez cały rok. W przypadku oferty cyklicznej „GO! L” w taryfie GO! za 45 zł co 30 dni, aktywując promocję „Rok Internetu” otrzymują 400 GB co miesiąc, więc łącznie zgarną aż 4800 GB. Zaś ci, którzy zdecydują się na cykliczną ofertę GO! M za 35 zł, co 30 dni lub GO! M+UA za 40 zł, co 30 dni (w której dostępny jest pakiet 1500 minut do Ukrainy do sieci komórkowych takich jak Vodafone, Kyivstar i Lifecell), w ramach promocji „Rok Internetu” zyskują 2400 GB ekstra przez 365 dni. Z takimi pakietami danych nie trzeba się w niczym ograniczać!

źródło: T-Mobile