Już od czwartku w Biedronce, produkty elektroniczne marki Hykker nie tylko dla dzieci!

Już od czwartku w Biedronce, produkty elektroniczne marki Hykker nie tylko dla dzieci! Od 25 maja w sklepach sieci Biedronka pojawią się ponownie 3 wyjątkowe produkty marki Hykker.
Będą to:
– cyfrowy aparat fotograficzny dla dzieci,
– drukarka termiczna oraz
– długopis 3D.
To nie lada gratka dla najmłodszych, ale nie tylko!
W zabawie mogą uczestniczyć również dorośli.
Wspólnie można wyczarować coś naprawdę zachwycającego.
Cena za sztukę – 119 zł.
Cyfrowy aparat fotograficzny pozwala uchwycić chwile widziane oczami dziecka. Jest mały i kompaktowy, więc na pewno zmieści się w małych rączkach. Dla większego komfortu noszenia został wyposażony w pasek do zawieszenia aparatu na szyję, więc zawsze można go mieć przy sobie. Dodatkowo posiada zdejmowaną silikonową nakładkę w kształcie myszki, żeby zamortyzować ryzyko uszkodzenia aparatu podczas dziecięcych zabaw. Mimo tego, że aparacik jest mały i niepozorny to robi zdjęcia i nagrywa filmy w jakości Full HD, posiada również ramki do zdjęć, a nawet gry! Można nim zagrać m.in. w Snake, Push the box, Labirynt czy 2048. Do wyboru są 4 ramki oraz możliwość wykonywania zdjęć w kolorze czarno-białym, sepii oraz z efektem negatywu. Można z niego również odtwarzać muzykę, przeglądać filmy i zdjęcia. Będzie idealny dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym do rozwijania pierwszych pasji. Do aparatu dołączona jest karta pamięci micro SD o pojemności 1 GB, aby później można było wspólnie oglądać efekty w postaci zdjęć. W zestawie znalazł się także przewód USB do ładowania.

Drukarka termiczna marki Hykker to przenośne urządzenie do szybkiego drukowania ulubionych zdjęć, obrazków czy nawet list zakupowych. Łączy się z dedykowaną aplikacją iPrint w telefonie lun tablecie. Dostępna jest zarówno na Android, jak i na iOS. Po udanym połączeniu pod nazwą urządzenia wyświetli się komunikat Podłączony i dioda stanu na obudowie urządzenia będzie świecić się światłem ciągłym na niebiesko. Wtedy wiadomo, że drukarka jest gotowa do działania. Drukarka oferuje szereg możliwości, ponieważ można z niej drukować:
– zdjęcia,
– grafiki szablonów,
– notatek,
– list zadań lub
– etykiet.
Po wprowadzeniu własnego tekstu, urządzenie je rozpoznaje i również może je dla nas wydrukować. To samo w przypadku dokumentów, stron internetowych oraz banerów. Ten gadżet nie jest tylko zabawką dla dzieci, ale również może ułatwić życie wielu dorosłym. Dzięki lekkości i kompaktowemu rozmiarowi zawsze można mieć ją przy sobie, zmieści się w torebce, a nawet w kieszeni! W zestawie do drukarki dołączono dwie rolki papieru termicznego oraz przewód USB do ładowania.
Długopis 3D to bezprzewodowe urządzenie do przestrzennego budowania elementów nie tylko dla dzieci, zabawę mogą czerpać z tego również dorośli. Do zestawu dołączono książeczkę z przykładowymi wzorami, ale tworzenie w 3D jest nieograniczone. Długopis jest w pełni bezpieczny, ponieważ temperatura topienia filamentu PCL (czyli koloru) jest niska. Jej zakres wynosi od 65 do 90 stopni Celsjusza. Produkt jest w pełni bezprzewodowy, a dzięki lekkości i wygodnemu wyprofilowaniu z łatwością się go obsługuje. Urządzenie pozwala na 2 prędkości podawania filamentu. Do zestawu dołączono aż 10 różnych kolorów – po 5 metrów każdy, stojak na długopis oraz przewód USB do ładowania.

Produkty przeszły pozytywną weryfikację trwałości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej DEKRA, uzyskując certyfikat.
Produkty elektroniczne marki Hykker, dostępne będą w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 119 zł za sztukę.

Produkty od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowane będą od 25 maja br. aż do wyczerpania zapasów.

źródło: mPTech