Rozpocznij lato ze zdrapkami T-Mobile i odkrywaj niespodzianki przez cały czerwiec

Rozpocznij lato ze zdrapkami T-Mobile i odkrywaj niespodzianki przez cały czerwiec.Chociaż wakacje za pasem, my nie robimy sobie przerwy w szykowaniu atrakcji dla naszych klientów. Wręcz przeciwnie. W T-Mobile sezon niespodzianek rozkręca się na dobre! Dlatego dla użytkowników naszych usług przygotowaliśmy akcję „Lato ze zdrapkami T‑Mobile”, w ramach której co tydzień w aplikacji Mój T‑Mobile czekać będzie na nich zdrapka – niespodzianka.
Akcja rusza 1 czerwca, a z ostatniej promocji będzie można skorzystać do 5 lipca.
W T‑Mobile zależy nam, by doceniać naszych klientów. Z tego powodu, w ramach akcji „Bonusy od serca”, wspólnie z partnerami przygotowujemy specjalne oferty niespodzianki. Teraz, by jeszcze bardziej umilić klientom oczekiwanie na wakacje, ruszamy z akcją „Lato ze zdrapkami”! W czerwcu, w aplikacji Mój T‑Mobile”, czekać będą na nich zdrapki, pod którymi co tydzień znajdą inną niespodziankę.

Zdrap i zyskaj!
Akcja rusza już 1 czerwca, kiedy w aplikacji „Mój T‑Mobile”, w sekcji „Benefity”, pojawi się pierwsza zdrapka. Użytkownik może odkryć jej zawartość przez tydzień. Po tym czasie zostanie ona zastąpiona przez zupełnie nową zdrapkę – i tak przez cały miesiąc! Co kryje się pod spodem? Bonusy będą zróżnicowane i każdy znajdzie coś atrakcyjnego. Wystarczy zdrapać i się przekonać! Więcej informacji na temat akcji „Bonusy od serca”, a także regulaminy każdej z promocji dostępne są na tej stronie oraz w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

źródło: T-Mobile