Przejdź do T-Mobile i korzystaj z abonamentu komórkowego za 0 zł przez 9 miesięcy. Wybierz do tego OPPO Reno8 T lub Motorolę Moto G32

Przejdź do T-Mobile i korzystaj z abonamentu komórkowego za 0 zł przez 9 miesięcy. Wybierz do tego OPPO Reno8 T lub Motorolę Moto G32. Dobrze jest znaleźć korzystną ofertę z urządzeniem mobilnym, ale w T-Mobile zdecydowanie najlepiej! Teraz każda osoba, która przeniesie numer do magentowej sieci i postawi na plan taryfowy „L Nielimitowana” z internetem bez limitu prędkości i danych przez 9 miesięcy będzie mogła korzystać z abonamentu za 0 zł. Do kompletu może dobrać zaś jeden z bogatej oferty smartfonów, np. model Motorola Moto G32 lub OPPO Reno8 T. Akcja promocyjna obowiązuje od 1 do 30 czerwca. Wszyscy lubimy atrakcyjne oferty, a w T‑Mobile jest na nie ostatnio pełnia sezonu! Na osoby poszukujące najkorzystniejszych rozwiązań czeka abonament „L Nielimitowana” w atrakcyjnej promocji 9 miesięcy za 0 zł dla przenoszących numer.
Wybierz magentowy abonament i szereg korzyści
W ofercie „L Nielimitowana”, za którą osoby przenoszące numer do T‑Mobile przez 9 miesięcy nie zapłacą abonamentu, prócz internetu bez limitu prędkości i danych, otrzymają nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz trzymiesięczny, bezpłatny dostęp do usługi „Rozrywka bez Ograniczeń”. Dodatkowo klient dostanie do dyspozycji drugą kartę z internetem mobilnym 50 GB, który będzie można przetestować przez 30 dni bez ponoszenia opłat np. w smartwatchu, routerze czy na tablecie. Po tym okresie, zgodnie z zasadą „Nie używasz, nie płacisz”, jeśli karta nie będzie używana, jej posiadaczki lub posiadacze nie poniosą żadnych kosztów.
Wybierz swój smartfon i połącz z super ofertą
Na klientów, którzy do abonamentu „L Nielimitowana” dobiorą smartfon OPPO Reno8 T, czeka miła niespodzianka – słuchawki OPPO Enco Buds2 w prezencie. Samo urządzenie pozwoli im zaś na korzystanie z pojemnej baterii 5000 mAh, a także aparatu portretowego z imponującą rozdzielczością 100 MP, który zachowuje niezwykłą wyrazistość zdjęć. Model oferuje użytkownikom również interesującą funkcję fotografowania mikroskopijnych obiektów, dzięki której miłośnicy fotografii mobilnej wydobędą piękno nawet z najdrobniejszych elementów otoczenia. Całość zamknięta jest w designerskiej obudowie pokrytej skórą z włókna szklanego, która nadaje urządzeniu luksusowego sznytu.
Dla poszukujących dobrego urządzenia, uwadze polecamy także Motorolę Moto G32, która ma na pokładzie równie mocną baterię 5000 mAh. Urządzenie z 6,5- calowym ekranem z wysoką częstotliwością odświeżania 90 Hz pozwoli użytkownikom na płynne przeglądanie treści. 128 GB miejsca na dane z opcją rozszerzenia o kartę microSD 1 TB umożliwi im zaś swobodne przechowywanie najpiękniejszych zdjęć i filmów.

Wszystkie informacje na temat oferty dostępne są na stronie:
https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/internet-tak-dobry.

Kampania reklamowa obecna będzie w telewizji, radio na stronie www oraz w punktach sprzedaży operatora. Koncepcja kampanii została przygotowana przez agencję PZL oraz Departament Zarządzania Marką i Customer Experience. Materiały do sklepów opracowała agencja ARC (Grupa Publicis). Planowaniem i zakupem mediów zajął się Mindshare.

źródło: T-Mobile