Komputronik: Nadchodzi urodzinowy Live shopping

Zwykle na urodziny kupuje się tort. Ale ponieważ te urodziny obchodzi Komputronik, prezenty będą dla klientów i to w czasie transmisji na żywo! Unikatowa forma zakupów, jaką aktywował w 2022 roku Komputronik, wraca w nowej odsłonie.  Był maj 2022 roku, kiedy po raz pierwszy fani technologii, zostali wciągnięci przez Komputronik w Live shopping. Od tego czasu, odbyło się już kilka transmisji na żywo na kanałach Komputronik oraz partnera, czyli Wirtualnej Polski. W październiku planowana jest kolejna edycja, pełna konkursów, wielkich promocji i wielu technologicznych premier. Widzowie spodziewać się mogą na pewno laptopów w niesamowitych cenach, nowych telefonów, akcesoriów, sporo gamingu i wielu innych atrakcji. „Jesteśmy prekursorami Live shopping w Polsce. Przekształciliśmy starą formę telezakupów na nowy szablon sprzedaży i kontaktu z klientem.
W tym roku idziemy jeszcze dalej, przesuwamy granice, bo chcemy dać naszym klientom jak najwięcej. To nasze 27. urodziny”
– podkreśla Grzegorz Przemieniecki, Brand Manager Komputronik. Studio na urodzinowe wydarzenie zostanie zaaranżowane po raz pierwszy także w salonie Komputronik w Warszawie. Live shopping poprowadzi Piotrek Janus, nasz twórca gamingowy, a gościem specjalnym będzie Piotr Latała, czyli Ziemniak. Twórca internetowy, który do każdej sprawy podchodzi niezwykle profesjonalnie. Tym razem, będzie On też w trakcie transmisji budował komputer PC, który wygra jeden z fanów i osobiście witał gości w salonie. Jak jeszcze nie doświadczyliście czym jest Live shopping, to Komputronik Wam pokaże 😃 Damy z siebie wszystko i widzimy się już niebawem on jak i offline” – podsumowuje Ziemniak, czyli Piotr Latała.
Już niedługo przekażemy szczegółowe informacje o październikowym, urodzinowym Live Shopping Komputronik.

źródło: informacja prasowa Komputronik