Smartfony w urodzinowej promocji. Infinix podsumowuje pierwszy rok w Polsce

Producent smartfonów Infinix jest już rok na polskim rynku.  Z tej okazji wybrane modele dostępne są w urodzinowych cenach. Tylko w 2023 roku Infinix sprzedał już ponad 50 tys. telefonów. Infinix to szybko rozwijająca się marka technologiczna, która już od 10 lat zajmuje się na świecie projektowaniem, produkcją i sprzedażą smartfonów oraz innych urządzeń inteligentnych. Jest obecna w ponad 40 krajach, z czego od roku w Polsce. Na polskim rynku dostępnych jest obecnie 21 smartfonów marki, reprezentujących wszystkie cztery rodziny Infinix:
ZERO, urządzenia flagowe,
NOTE, wysoka wydajność i szybkie ładowanie w atrakcyjnej cenie,
HOT, budżetowe rozwiązania z wydajnymi podzespołami,
SMART, niezawodność w bardzo przystępnych cenach.
Wszystkie smartfony Infinix są wyposażone w przednią lampę błyskową i są sprzedawane w zestawie z kompletem akcesoriów, obejmującym m.in. ładowarkę, kabel, etui czy słuchawki. Wkrótce swoją premierę w Polsce będzie miał najnowszy smartfon marki, ZERO 30 5G, który jako pierwszy w swojej klasie wyposażony jest w przedni aparat z możliwością nagrywania filmów Ultra HD (4K/60 FPS). W pierwszą rocznicę wprowadzenia smartfonów Infinix na polski rynek można powiedzieć, że Polacy polubili naszą markę. Docenili to, że urządzenia z naszego portfolio wyróżniają się m.in. dużą pamięcią, szybkim ładowaniem czy pełnym pakietem akcesoriów w zestawie, co zostało także dostrzeżone w wielu recenzjach naszych smartfonów. Dowodem na powyższe stwierdzenie jest między innymi fakt, że w 2023 roku sprzedaliśmy w Polsce już ponad 50 tysięcy smartfonówmówi Ryszard T. Lindner, zarządzający sprzedażą w Polsce i krajach bałtyckich – Obok modelu SMART 6 HD, największą popularnością dotychczas cieszyły się takie modele jak NOTE 12 2023 oraz największy hit tego roku, czyli NOTE 30 Pro (smartfon z bezprzewodowym ładowaniem i bezprzewodową ładowarką w komplecie). Aktualnie seria NOTE dorównuje popularnością serii SMART. Z ciekawostek, które nas zaskoczyły, można wskazać na przykład otwartość naszych klientów na różne wersje kolorystyczne, gdzie w przypadku niektórych modeli kolor złoty stanowi 50% udziału ich sprzedaży. Nasi przyszli klienci mogą obejrzeć smartfony Infinix w sklepach naszych Partnerów Handlowych, gdzie na półkach znajduje się 6 tysięcy wersji demo. Chcę skorzystać z okazji i podkreślić, że jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zaufanie, które okazali nam polscy Partnerzy Handlowi.

Urodzinowe promocje na smartfony Infinix
Z okazji urodzin wybrane smartfony Infinix można będzie kupić taniej w promocjach zorganizowanych przez partnerów handlowych:

Model

Zaobserwowana sugerowana cena detaliczna

Prawdopodobna sugerowana cena w ramach oferty urodzinowej

NOTE 30 Pro

1399 złotych

1299 złotych
+ ładowarka bezprzewodowa

NOTE 30

899 złotych

799 złotych

HOT 30i

529 złotych

499 złotych

SMART 7HD

349 złotych

319 złotych

Dodatkowo będziemy jeszcze w najbliższym czasie informować o dodatkowych niespodziankach dla naszych klientów.

Innowacje od Infinix w ostatnim roku
Produkty Infinix to nie tylko design, ale także najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, nie tylko w obszarach związanych z szybkością i bezpieczeństwem ładowania:

2022
– Technologia 180 W Thunder Charge – wyposażony w nią model ZERO Ultra ładuje się zaledwie w ciągu 12 minut

2023
– Technologia All-Round FastCharge – bezpieczne ładowanie przewodowe do 260 W i bezprzewodowe do 110 W, wraz z  technologią ładowania zwrotnego, inteligentnego, obejściowego  oraz wieloprotokołowego. All-Round FastCharge zastosowano w nowych smartfonach z serii NOTE 30.
– Technologia Ultra Power Signal (UPS) – wzmocnienie siły sygnału sieci komórkowej do 20-40 proc. i sygnału Wi-Fi nawet do 100 proc.
3D Lighting Leather – obudowa smartfona z syntetycznej skóry przepuszczającej światło.

Infinix angażuje się również we współpracę z innymi markami:
– dźwięk w smartfonach dostrojony przez specjalistów z JBL,
– finansowe wsparcie Centrum Nauki Tesli w Nowym Jorku,
– partnerstwo z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym w Wenecji.

Firma zaprojektowała również limitowaną edycję smartfona NOTE 30 VIP powstałą we współpracy z należącym do BMW Designworks, która niebawem pojawi się u wybranych Partnerów w Polsce.

Infinix jest częścią grupy Transsion.
Według
najnowszego raportu na temat globalnego rynku smartfonów, posiada ona niemal 10% jego udziałów, zajmując piąte miejsce:

Miejsce

Marka

Udział w rynku

1.

Samsung

21%

2.

Apple

17%

3.

Xiaomi

13%

4.

Oppo

10%

5.

Transsion

9%

Źródło: Canalys estimates (sell-in), Smartphone Analysis, July 2023

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Infinix. Promocyjne smartfony są dostępne w autoryzowanym sklepie Infinix oraz w największych sieciach handlowych.

źródło: informacja prasowa Infinix

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments