Ruszyła przedsprzedaż iPhone z serii 15 w Plusie

Ruszyła przedsprzedaż iPhone z serii 15 w Plusie. iPhone z serii 15 są już dostępne w przedsprzedaży w sklepie internetowym Plusa. Klienci decydujący się na zakup iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max mogą skorzystać z unikalnego programu Plus Wymiana, który pozwala na zakup iPhone w atrakcyjnych ratach i wymianę na nowszy model już po dwóch latach.
Plus Wymiana
Plus, jedyny operator na polskim rynku, oferuje program Plus Wymiana – program ratalny, w ramach którego można kupić iPhone w niskich ratach i co 2 lata wymieniać go na nowszy model. Aby skorzystać z oferty należy wybrać dowolny abonament oraz jeden z modeli iPhone: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, w umowie ratalnej na 36 miesięcy. Już po spłaceniu 24 rat, klient może wybrać jedną dwóch z opcji:
– nie spłacać pozostałych 12 rat, zwrócić iPhone bez zbędnych formalności i wybrać nowy iPhone z nową umową (zwracany iPhone powinien być sprawny i w dobrym stanie, ale może mieć standardowe oznaki użytkowania),
– spłacić pozostałą kwotę w całości lub w 12 ratach i pozostawić sobie telefon na własność.
Ceny iPhone z serii 15 w Plus Wymiana
Klienci, którzy zdecydują się na zakup iPhone 15 128GB w programie Plus Wymiana za obowiązkowe 24 raty i opłatę początkową zapłacą jedynie 3799 złotych. Wybierając iPhone 15 Pro 128GB w programie Plus Wymiana za obligatoryjne 24 raty wraz z opłatą początkową zapłacimy łącznie jedynie 4799 złotych. iPhone 15 Pro Max 256GB w programie Plus Wymiana po spłaceniu 24 rat wraz z opłatą początkową to koszt 5732,36 złotych. W Plusie iPhone z serii 15 będzie można zakupić także w systemie ratalnym w podziale na 12, 24 lub 36 rat.

Plus Odkup
Ponadto osoby zainteresowane zakupem nowego iPhone, mogą skorzystać z programu Plus Odkup. Program pozwala na odsprzedaż posiadanego smartfona marek: Apple, Samsung, LG, OPPO, Motorola, Nokia, Realme, Sony czy Xiaomi i zakup nowego iPhone podczas jednej wizyty w salonie. Ocena stanu technicznego telefonu jest wykonywana automatycznie poprzez dedykowaną aplikację i zajmuje to tylko kilku minut. Na podstawie otrzymanych wyników klient otrzymuje wycenę urządzenia. Uzyskane pieniądze przelewane są na konto abonenckie w Plusie i mogą być wykorzystane na dowolne usługi z oferty lub opłacenie rat za nowe urządzenie. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminach promocji oraz na stronie https://www.plus.pl/plusodkup.

Mistrzowska oferta
Klienci, którzy kupią jeden z premierowych smartfonów i zdecydują się na zakup lub przedłużenie abonamentu głosowego, Internetowego lub telewizyjnego mogą skorzystać z Mistrzowskiej Oferty, czyli dwóch abonentów w cenie jednego już od 59 zł miesięcznie, z pakietem 100 GB na dwa numery do wspólnego korzystania. Dla nowych klientów Plus przygotował Mistrzowską Ofertę za 69 zł miesięcznie z pakietem aż 240 GB na dwa numery do wspólnego korzystania. W obydwu wariantach klienci zyskują także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do Disney+ w prezencie na rok.

źródło: informacja prasowa Polsat Plus

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments