Nowa kampania reklamowa Plusha – aż 400 GB na start w ofercie Plush na kartę

Wystartowała nowa kampania reklamowa Plusha, która towarzyszy promocji 400 GB na start z dostępem do najszybszej sieci 5G w Polsce w ofercie Plush na kartę. W nowym spocie nie mogło zabraknąć miśka i jego żartów.
Plush wygrywa na starcie i rozdaje aż 400 GB na start w ofercie na kartę
Motywem przewodnim najnowszego spotu Plusha, podobnie jak ostatniej kampanii promującej gigantyczny pakiet gigabajtów na start, jest rywalizacja sportowa. W zawodach pływackich na dystansie 400 m Plush wygrywa na starcie, nie wskakując nawet na wody. Swój sukces zawdzięcza temu, że jest „w czepku urodzony” i wie, „jak nie popłynąć z kosztami Internetu”. Plush rozdaje teraz aż 400 GB na start w ofercie na kartę. By skorzystać z promocji na start wystarczy wysłać bezpłatnego SMSa o treści ZGODA pod numer 80600 oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie newsów, tak by być na bieżąco z korzystnymi promocjami. To oznacza, że użytkownik nie musi czekać, paczkę 400 GB dostaje od razu – na starcie.
Spot można obejrzeć tutaj.

Metryczka kampanii
Nazwa reklamy: Teraz w Plushu na kartę dostaniesz aż 400 GB na start!
Termin obowiązywania kampanii: 2.10-05.11.2023
Zarządzający projektem po stronie klienta: Karina Jakóbiak-Kapusta, Małgorzata Lenarczyk, Rafał Kawecki, Olga Sobolewska, Anna Prokopowicz
Dom produkcyjny: TFP
Agencja: Freundschaft
Reżyser: Alan Willmann
Postprodukcja: HumanArk
Media: TV, Online, Radio, BTL

źródło: informacja prasowa Polsat Plus