Play na święta cały w prezentach! Smartfony z abonamentem taniej do 50%

Play na święta cały w prezentach! Smartfony z abonamentem taniej do 50%.
– Wyjątkowe promocje na Święta w Play
– Smartfony z abonamentem do 50% taniej
– Internet w smartfonie bez limitu prędkości i danych
– Atrakcyjny pakiet Play360 z zestawem najlepszych aplikacji
W Play Święta zaczynają się wcześniej! Pod fioletową choinką już teraz czeka moc korzystnych ofert, promocji i pakietów specjalnych dla każdego!
Smartfony z abonamentem taniej do 50%
Zbliżający się świąteczny czas to dobra okazja na wybranie nowoczesnego smartfona na prezent dla bliskich lub dla siebie! Przechodząc do Play warto skorzystać z promocji, dzięki której telefon najnowszej generacji można otrzymać w atrakcyjnej cenie. Klienci przenoszący swój numer do ofert abonamentowych Play M, L lub Homebox mogą skorzystać z rabatu do 50% na wybrane urządzenia takich marek jak Samsung, Xiaomi oraz realme. W tym szczególnym sezonie świątecznych przygotowań ich zakup nie obciąży domowego budżetu, ponieważ Play proponuje wygodne raty 0%. Warto zadbać o to, aby najpiękniejsze świąteczne wspomnienia z bliskimi, które zdecydujemy się uwiecznić na zdjęciach i filmach były niezwykle wyraziste dzięki aparatom najwyższej jakości, a nowe telefony zapewniały płynną i wydajną pracę.

Modelami dostępnymi w promocji, spełniającymi te wszystkie warunki i jednocześnie szczególnie polecanymi przez operatora są:
Samsung Galaxy S22 5G za 1999 zł (zamiast 3999 zł1);
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G za 999 zł (zamiast 1999 zł1);
realme 11 Pro 5G za 899 zł (zamiast 1799 zł1).

1 – najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Promocja jest także dostępna dla przedsiębiorców przenoszących swój numer do ofert Play L dla Firm oraz XL dla Firm.

Internet w smartfonie bez limitu prędkości i danych!
Atrakcyjny abonament Play spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Osoby, które nie lubią się ograniczać przy przeglądaniu internetu na pewno zainteresuje Play Homebox, w którym internet w smartfonie jest całkowicie bez limitu – zarówno prędkości jak i danych. A do tego w ramach oferty otrzymuje się dodatkową kartę z internetem bezprzewodowym 300 GB z pełną prędkością, dzięki której z internetu można korzystać bez obaw także na innym urządzeniu – laptopie czy tablecie z modemem komórkowym lub routerze Wi-Fi w domu czy biurze.
Przejdź do Play i zyskaj!
Do końca obecnej umowy jeszcze kilka miesięcy a nie chcesz przegapić atrakcyjnych ofert Play? Możesz się na nie zdecydować nawet na pół roku przed końcem zobowiązania u obecnego operatora. Przez ten czas do momentu faktycznego przeniesienia numeru abonament za usługi wyniesie 0 zł. Dołączając do fioletowej sieci warto zainteresować się też pakietem Play360. To zbiór pożytecznych usług, który odpowiada na wiele potrzeb, w jednej korzystnej cenie. W jego skład wchodzi profesjonalna naprawa telefonu, możliwość korzystania z Nawigacji Play, dostęp do biblioteki Legimi z e-bookami i audiobookami czy priorytetowe połączenie z konsultantem. Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię operatora pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl.
źródło: informacja prasowa Play