T-Mobile: oferta na Święta. Dobra sieć wszystkich na święta łączy, a prezenty mnoży

Świąteczny czas to czas radości i bliskości. Dobrze być wtedy w kontakcie z tymi, którzy są dla nas ważni i dzielić się z nimi tym, co najlepsze. W T-Mobile zadbamy, by dobra sieć łączyła wszystkich, a nasi klienci mogli liczyć na wyjątkowe prezenty. Dlatego ruszamy z ofertą świąteczną, w ramach której przygotowaliśmy atrakcyjne promocje na abonamenty komórkowe oraz pakiet usług dla domu, a także… wiele prezentów o łącznej wartości nawet 2499 zł!
Świąteczne planowanie powoli czas zacząć.
Wśród licznych obowiązków i przygotowań do tego wyjątkowego dnia, jakim jest Boże Narodzenie, warto znaleźć chwilę na kontakt z tymi, których kochamy. I my w tym pomożemy! Dobra sieć wszystkich na święta połączy, a ponieważ łączyć można na wiele sposobów, to dla klientów mamy mnóstwo ciekawych propozycji – również tych prezentowych, np. drugi smartfon za 0 zł. By skorzystać ze świątecznej promocji i zyskać drugi telefon w prezencie wystarczy przenieść numer do T-Mobile lub przedłużyć lub podpisać przynajmniej jedną nową umowę abonamentową w taryfie „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. Dla tych, którzy przeniosą lub podpiszą więcej niż jedną umowę mamy dodatkowe bonusy w postaci bezpłatnych miesięcy na kolejne karty SIM (abonament komórkowy) bądź pakiet usług dla domu w postaci telewizji i światłowodu. I tak nawet 2 lata za 0 zł, a do tego super smartfon o wartości nawet 1299 zł w prezencie 😊
Świąteczne duety
Każdy klient, przenoszący, przedłużający umowę lub kupujący przynajmniej jeden abonament komórkowy w T-Mobile w taryfie „M Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i nielimitowanym internetem z prędkością do 30 Mb/s) lub „L Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu danych i prędkości) wraz z jednym z poniżej wymienionych smartfonów, drugi smartfon otrzyma w prezencie.
W naszej świątecznej ofercie na klientów czekają następujące zestawy z telefonami w technologii 5G:
– Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB lub Samsung Galaxy S23 5G 8/128GB z Samsungiem Galaxy A14 4/64GB (wartość prezentu: 969 zł),
– Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB, z Xiaomi Redmi 12C 3/32GB (wartość prezentu: 549 zł)
– Motorola Moto G54 5G Power Edition 12/256GB z Motorola Moto E22 4/64GB (wartość prezentu: 489 zł)
– OPPO Reno10 5G 8/256GB z OPPO A17 4/64GB (wartość prezentu: 699 zł),
– Xiaomi Redmi Note 12s 8/256GB z Xiaomi Redmi 12C 3/32GB (wartość prezentu: 549 zł)
– Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/256GB z Xiaomi Redmi 12C 3/32GB (wartość prezentu: 549 zł)
Dodatkowo w prezencie, klienci przenoszący numer do magentowej sieci i wybierając taryfę „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, za abonament komórkowy przez pierwsze 3 miesiące nie poniosą żadnych opłat.
Im więcej, tym lepiej! Nawet 2 lata abonamentu komórkowego za darmo i super smartfon w prezencie

To nie koniec dobrych wieści! W T-Mobile im więcej podpisanych umów, tym więcej darmowych miesięcy na wybrane usługi. I tak przenosząc lub podpisując cztery nowe umowy na abonament komórkowy z nielimitowanym internetem w taryfie „M Nielimitowana, czwarty abonament klient otrzyma na 2 lata w prezencie. Klienci, którzy wybiorą opcję z trzema numerami, otrzymają trzeci abonament na 18 miesięcy za 0 zł. Z kolei Ci, którzy zdecydują się na dwa abonamenty w taryfach nielimitowanych, drugi abonament otrzymają w prezencie na 12 miesięcy. Podobnie promocja działa w przypadku wyboru oferty „L Nielimitowana” z tą różnicą, że w okresie promocyjnym, wynikającym z liczby zawartych umów, opłata za abonament komórkowy wyniesie 20 zł/mies.
Dla tych, którzy oprócz przeniesienia bądź dokupienia kilku abonamentów zdecydują się powiększyć zestaw prezentowy o smartfona, mamy atrakcyjną ofertę – drugi super smartfon o wartości nawet 1299 zł w prezencie. Nasi klienci mają w czym wybierać ponieważ przygotowaliśmy dla nich wyjątkowe zestawy:
– Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB lub Samsung Galaxy S23 5G 8/128GB z Samsungiem Galaxy A14 4/64GB (wartość prezentu: 969 zł),
– Samsung Galaxy S23 5G z Samsung Galaxy A23 5G (wartość prezentu: 1299 zł),
– OPPO Reno10 5G z OPPO A78 (wartość prezentu: 999 zł),
– Xiaomi Redmi Note 12s z Xiaomi Redmi 12 (wartość prezentu: 899 zł),
– Xiaomi Redmi Note 12 Pro z Xiaomi Redmi 12 (wartość prezentu: 899 zł),
– Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G z Xiaomi Redmi 12 (wartość prezentu: 899 zł),
– Motorola Moto G54 5G Power Edition z Motorola Moto G32 (wartość prezentu: 699 zł).

Spędź święta z Magenta Dom i nowymi kanałami w MagentaTV

Grudniowe święta to także czas, który chętnie spędzamy w domowym zaciszu w gronie najbliższych. Dobrze więc zadbać o to, by nasz dom połączony był z najlepszą rozrywką – tak, by wspólny czas mijał nam na świetnej zabawie. Dlatego w ofercie świątecznej mamy również atrakcyjną propozycję dla tych, którzy do abonamentów komórkowych chcieliby dobrać sobie pakiet usług dla domu nawet przez 2 lata w prezencie – ofertę Magenta Dom. W skład tej oferty wchodzą abonament komórkowy z nielimitowanym internetem w smartfonie, superszybki światłowód oraz telewizję z aż 159 kanałami, wśród których nie zabrakło nowych stacji, takich jak: kanały z grupy Viasat, kanał TVP HD i TVP Seriale, ale również dwa kanały w jakości 4K, których w ofercie MagentaTV jest już sześć. Tym razem dołączają: Museum 4K oraz MyZen 4K.
Co więc zrobić, by zyskać telewizję oraz internet światłowodowy przez 2 lata za 0 zł?
Należy przenieść lub kupić w T-Mobile 3 abonamenty w taryfie „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana” .
Osoby, które zdecydują się przenieść lub dokupić dwa abonamenty komórkowe w taryfach „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana” i dobrać do tego usługi dla domu, telewizję pakiet TV S oraz światłowód 300Mb/s otrzymają na 18 miesięcy za darmo.

Z kolei przenosząc jeden numer do T-Mobile lub kupując abonament w taryfie „M Nielimitowana” bądź „L Nielimitowana”, klienci mogą liczyć na telewizję pakiet TV S oraz internet światłowodowy 300 Mb/s przez 12 miesięcy za darmo. Oczywiście wybierając abonament komórkowy ze smartfonem i pakietem usług dla domu Magenta Dom, klienci drugi smartfon otrzymają w prezencie. Dodatkowo, w ramach oferty świątecznej Magent Dom przygotowaliśmy dla klientów 700 zł zniżki na 55” TV Philips (55PUS8818/12), który charakteryzuje się ekranem 55” o rozdzielczości 4K, szybką matrycą 120 Hz oraz unikalnym podświetleniem Ambilight. Cena ze świątecznym rabatem wynosi 3599 zł (cena regularna: 4299 zł).
Więcej na temat oferty świątecznej można przeczytać na stronie:
www.t-mobile.pl/c/magenta-dom/oferta

Kampania świąteczna
Ofercie świątecznej towarzyszy kampania reklamowa prowadzona w telewizji, w radiu, na nośnikach OOH, w internecie, social mediach oraz w punktach sprzedaży operatora. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką i Customer Experience wraz z agencją PZL. Za działania w internecie odpowiada VMLY&R. Materiały BTL opracowało ARC (Grupa Publicis). Zakupem i planowaniem mediów zajął się Dom Mediowy Mindshare.

źródło: informacja prasowa T-Mobile