Mobile Vikings zsyła od groma gigabajtów: do 1200 GB przez 6 miesięcy w ofercie Subskrypcji

Przenosząc numer do Mobile Vikings – społecznościowego operatora komórkowego – możesz tylko zyskać. Wolność od umów, ludzkie podejście do użytkowników, a teraz jeszcze dodatkowo GB za darmo. Wystarczy, że dołączysz do promocji „1200 GB od operaTHORA”. Dostępna jest w ofercie nowoczesnej Subskrypcji, ale nie tylko dla nowych Vikingów.
Sieć, zgodnie z hasłem #DlaSwoichWszystko, dba o użytkowników także po zakupie. Wszechmocny Thor zsyła moc gigabajtów w ofercie Subskrypcji. Przy każdym odnowieniu oferty, co 31 dni, dostajesz paczkę 200 GB i tak przez 6 miesięcy. Taka liczba wystarczy na swobodne surfowanie po internecie przez ok. 3000 godzin miesięcznie. Poza tym w ofercie Subskrypcji do dyspozycji jest aż 60 GB (w tym 6,72 w UE) lub 80 GB  (w tym 8,63 w UE) z kumulacją w PL; zasięg sieci 5G, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w PL i UE, a od niedawna – możliwość wymiany karty SIM na eSIM. Rejs Próbny to pierwszy miesiąc korzystania z oferty o 50% taniej.
Oto warunki promocji:
– Okazja dla obecnych i przyszłych Vikingów – przenieś stary lub zamów nowy numer w ofercie Subskrypcji.
– Przy każdym odnowieniu Subskrypcji otrzymasz za darmo 200 GB (co 31 dni, przez maks. 6 miesięcy) – w sumie możesz wziąć w rejs aż 1200 dodatkowych GB.
– Aby korzystać z gratisowego pakietu, włącz zgody marketingowe – inaczej wypadniesz za burtę promocji.
– Dodatkowe GB nie kumulują się – wykorzystaj 200 GB w trakcie danego miesiąca, bo gigabajty wezmą rogi za pas.
– Promocja jest ważna od 21.11 do 21.12.2023 – nic nie trwa wiecznie, poza Valhallą.
Jak złupić 1200 GB za darmo?
1. Wejdź na stronę oferty Subskrypcji i wybierz plan 60 lub 80.
2. Zarejestruj się lub zaloguj na Konto Vikinga. Przy okazji zaznacz zgody marketingowe.
3. W koszyku wpisz kod operaTHOR, kliknij „Zatwierdź” i „Rozpocznij zamówienie”.
Więcej niż moc gigabajtów!
Sieć Mobile Vikings wie, że niektórzy mogą przebierać rogami (albo oczami) na widok takiej liczby GB podczas, gdy Wielcy Operatorzy rozdają nawet po kilka tysięcy darmowych GB. Vikingowie wcale się tym nie przejmują. Ich przewagą jest wspierająca się społeczność użytkowników, Help Desk z ludzkim podejściem i kumulacja gigabajtów. Sieć nieraz udowodniła, że nie liczą się liczby, a ludzie. W końcu kieruje się zasadą #DlaSwoichWszystko. Zgrana społeczność Vikingów wspiera inicjatywy swojego operatora, takie jak ostatnia kampania społeczna „Masz wiadomość od seniora”. Wskaźnik NPS (Net Promoter Score) wynosi aż 76, co oznacza, że zdecydowana większość użytkowników jest zadowolona z rejsu na pokładzie Vikingów i poleci znajomym swojego operatora.

Więcej informacji: www.mobilevikings.pl/pl/subskrypcja
Regulamin promocji: tutaj

Mobile Vikings – społecznościowy wirtualny operator komórkowy z Wrocławia. Działa od niemal 10 lat. Swój wzrost opiera przede wszystkim na zadowoleniu społeczności Vikingów, którzy poprzez program poleceń zapraszają znajomych do sieci. Misją Mobile Vikings jest zniesienie granic między użytkownikiem a marką, dlatego claim marki brzmi: Sieć ludzi, nie numerów. Użytkowników obsługują tylko ludzie (ahoj z botami!), a Vikingowie mają realny wpływ na kierunek rozwoju marki i chętnie angażują się w jej działanie.

źródło: informacja prasowa Mobile Vikings