Od 4 grudnia w Polsce dostępna limitowana edycja smartfona Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition stworzona wspólnie z BMW Designworks

Do sprzedaży w Polsce trafiła ograniczona liczba smartfonów Infinix z limitowanej edycja NOTE 30 VIP Racing Edition w sugerowanej cenie 1899 zł. Smartfon powstał we współpracy z centrum projektowym Designworks należącym do grupy BMW. Wygląd smartfona nawiązuje do estetyki wyścigów samochodowych – m.in. tylna obudowa jest ozdobiona tłoczeniem we wzór małych trójkątów, przypominającym kierownice aut wyścigowych. Ten antypoślizgowy materiał zwiększa przyczepność i zapewnia bardziej stabilny chwyt telefonu. W Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition zastosowano także przełomową technologię 3D Lighting Leather, łączącą klasyczną, skórzaną obudowę z trójkolorowymi diodami LED. Działanie podświetlenia jest zsynchronizowane z wybranymi powiadomieniami telefonu.
Dedykowana nakładka na system i Magic Ring
Do elementów wyścigowych w Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition nawiązuje również wygląd specjalnej nakładki na system operacyjny, zharmonizowany z kolorami podświetlenia obudowy.  W smartfonie zastosowano także funkcję Magic Ring, która pozwala na lepszą obsługę smartfona i łatwiejszy dostęp do informacji systemowych dzięki dynamicznym efektom powiadomień. Ograniczona liczba sztuk NOTE 30 VIP Racing Edition jest dostępna w sugerowanej cenie 1899 zł w autoryzowanym sklepie InfinixStore oraz w wybranych sieciach handlowych. Jest sprzedawany w zestawie z ładowarką przewodową 68 W i ładowarką bezprzewodową 15 W, kablem zasilającym, szkłem ochronnym na ekran, słuchawkami oraz przeźroczystym etui. Smartfon, tak samo jak wersja podstawowa, jest wyposażony w technologię All-Round FastCharge z szybkim ładowaniem przewodowym 68 W i bezprzewodowym nawet do 50 W oraz funkcją ładowania zwrotnego – zarówno przewodowego, jak i bezprzewodowego. Wyposażony jest w duży ekran 6.67” AMOLED z odświeżaniem 120 Hz, aparat główny 108 Mpx oraz aparatem do selfie 32 Mpx z przednią lampą błyskową. Obsługuje technologię 5G i posiada moduł NFC.
Specyfikacja:

NOTE 30 VIP Racing Edition – Technologia 3D Lighting Leather
– Materiał przeciwpoślizgowy
– Błyskawiczne ładowanie przewodowe 68 W
Bezprzewodowe ładowanie nawet do 50 W
– Podwójne głośniki z dźwiękiem od JBL
– Wyświetlacz AMOLED 120Hz 6,67’’
– Pamięć 12/256 GB RAM z możliwością rozszerzenia do 2 TB
– Główny aparat 108 Mpx z lampą błyskową
– Aparat do selfie 32 Mpx z podwójną lampą błyskową
– Bateria 5000 mAh
– Procesor  MediaTek Dimensity 8050 z obsługą sieci 5G
USB-C
– System operacyjny XOS 13 na bazie Android 13
NFC

– Sprzedawany w zestawie z ładowarką przewodową 68 W i ładowarką bezprzewodową 15 W, kablem zasilającym, szkłem ochronnym na ekran, słuchawkami oraz przeźroczystym etui.

źródło: informacja prasowa Infinix