Infinix NOTE 30 5G w ofercie Orange

W ofercie Orange dostępny jest smartfon Infinix NOTE 30 5G. To kolejny krok na drodze rozwoju i umacniania pozycji marki Infinix na polskim rynku. Infinix jest obecny w Polsce od półtora roku i w samym 2023 r. dostarczył na ten rynek 150 tys. smartfonów. Na świecie, w trzecim kwartale minionego roku, marka znalazła się wśród dziesięciu największych globalnych producentów smartfonów – pod względem liczby urządzeń dostarczanych na światowy rynek  (źródło: kwartalny raport IDC Worldwide Quarterly Mobile Phone Tracker 3Q 2023). Podczas tegorocznych targów CES 2024 marka otrzymała m.in. nagrodę  2023-2024 Global Top Brands’ Most Innovative Mobile Phone Brand Award za nieustanne innowacje, jak np. zaprezentowana podczas wydarzenia technologia E-Color Shift, umożliwiająca zmianę koloru obudowy smartfona bez zużywania energii, czy ładowanie bezprzewodowe – w odległości do 20 centymetrów i pod kątem 60 stopni od podstawki ładującej. Bardzo cieszymy się ze współpracy z Orange oraz z zaufania, jakim obdarzył nas kolejny partner na polskim rynku.
Po półtora roku obecności w Polsce widzimy, że zarówno nasi użytkownicy, jak i recenzenci, doceniają urządzenia Infinix, które wyróżniają się  między innymi szybkim i bezpiecznym ładowaniem, pamięcią, innowacyjnymi technologiami czy pełnym pakietem akcesoriów w zestawie. To właśnie seria NOTE cieszy się największą popularnością wśród konsumentów, dlatego wierzymy, że NOTE 30 5G odniesie sukces sprzedażowy w Orange
– mówi Ryszard T. Lindner, zarządzający sprzedażą Infinix w Polsce i krajach bałtyckich. Smartfon Infinix NOTE 30 5G jest wyposażony w ekran 6,78’’ o częstotliwości odświeżania 120 Hz, główny aparat 108 Mpx oraz aparat do selfie 16 Mpx z przednią lampą błyskową. Dźwięk to podwójne głośniki z dźwiękiem dostrojonym przez JBL. Telefon jest dostępny w wersji z pamięcią 8/128 GB, z możliwością rozszerzenia RAM do 16 GB, z procesorem MediaTek Dimensity 6080 6nm zapewniającym obsługę sieci 5G. NOTE 30 5G został wyposażony w technologię All-Round FastCharge, zapewniającą szybkie i bezpieczne ładowanie, możliwość ładowania zwrotnego czy obejściowego, technologię Ultra Power Signal (UPS), wspierającą korzystanie z urządzeń w otoczeniu ze słabym sygnałem, jak windy czy miejsca położone pod ziemią (technologia UPS poprawia jakość sygnału sieci komórkowej do 20%, a Wi-Fi nawet do 100%), a także w moduł NFC. Smartfon jest sprzedawany w zestawie z etui, folią ochronną na ekran, słuchawkami, ładowarką i kablem USB. W sieci Orange jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym (Magic Black) i złotym (Sunset Gold). Smartfon Infinix NOTE 30 5G można zakupić  w Orange w ramach oferty abonamentowej (Plan S, Plan M oraz Plan L), w ramach pakietu Orange Love oraz bez abonamentu.

źródło: informacja prasowa Infinix