Ponad 170 salonów Plusa i Polsat Box w nowej odsłonie. Nowoczesne i energooszczędne wnętrza z efektem immersji

Salony Plusa i Polsat Box w całej Polsce przechodzą zmianę wizualizacji. Już przeszło 170 punktów sprzedaży zyskało nowy design, stając się showroomami obu marek. Dzięki zastosowanym nowoczesnym udogodnieniom klienci mogą wejść do świata produktów i usług Plusa oraz Polsat Box. Nowe cyfrowe rozwiązania towarzyszące procesowi sprzedaży przekładają się także na większą dbałość o środowisko.
Nowoczesne technologie nie tylko w ofercie
Plus i Polsat Box otwierają swoje salony w nowej, nowoczesnej aranżacji. Do wejścia zaprasza jasna i ciepła kolorystyka wnętrz odpowiadająca współczesnym trendom. W każdym z salonów klienci mogą przetestować sprzęt i zapoznać się z hitami sprzedażowymi, smartfonami, akcesoriami, słuchawkami, zegarkami, ofertą internetu, telewizji, SmartDOM i na kartę oraz produktami Apple (w wybranych lokalizacjach).
Zanurz się w świecie Plusa i Polsat Box
W każdym salonie znalazły się ścianki prezentujące bestsellery, gdzie można przetestować najnowsze propozycje sprzętowe, takie jak: smartfony, słuchawki czy zegarki. W centralnym punkcie wybranych salonów pojawiły się dodatkowo stoły prezentujące najnowsze sprzętowe hity. Taka forma ekspozycji pozwala na zapoznanie się z aktualnymi nowościami i promocjami w błyskawiczny sposób. Wszystko to sprawia, że klient doświadcza efektu immersji – od wejścia zanurza się w świecie oferty Plusa i Polsat Box, od telekomunikacji, poprzez content, rozrywkę, aż po najnowsze technologie sprzętowe. Dzięki temu odwiedzający z łatwością „wybiera swoje wszystko” i dopasowuje ofertę do swoich potrzeb.
Salony w zgodzie z ekotrendami
Wnętrza punktów w nowej odsłonie zostały zaprojektowane i dopasowane do postępującego procesu cyfryzacji. E-podpisy w miejsce tych standardowych, a także ulotki i katalogi, które można pobrać na telefon poprzez kod QR. Ponadto jednym z głównych kryteriów wyboru form ekspozycji jest energooszczędność wykorzystanych elementów aranżacji.
Na ścieżce zrównoważonego rozwoju
Wprowadzenie tego typu cyfrowych i energooszczędnych rozwiązań w salonach wpisuje się w długofalową strategię zrównoważonego rozwoju Grupy. Warto także pamiętać, że w każdym z punktów sprzedaży Plusa, również w tych nowych, można skorzystać z ekologicznej usługi Plus Odkup. Dzięki niej smartfony, które są nadal funkcjonalne, zyskują drugie życie, podczas gdy te, które nie nadają się do dalszego użytku są utylizowane w odpowiedni sposób. To pierwszy etap zmian wizualizacji salonów Plusa i Polsat Box, które w 2024 r. obejmą kolejne punkty sprzedaży w całej Polsce.

źródło: informacja prasowa Polsat Plus