BEZ LIMITU WSZYSTKO w a2mobile, niższa cena pakietów i bonusowe GB!

W a2mobile ruszyły nowe promocje, dzięki którym Klient ma możliwość otrzymania dodatkowych pakietów 500 GB do wybranych Pakietów Niewyczerpalne Wszystko oraz dostępu do Internetu BEZ LIMITU prędkości i GB – również w technologii 5G, kiedy aktywuje usługę subskrypcji oraz wyrazi i utrzyma zgodę marketingową. Dodatkowo cena dwóch pakietów została obniżona.
INTERNET BEZ LIMITU
Od 27 lutego 2024 r. a2mobile w ramach promocji „No Limit Wszystko” oferuje w swoich Niewyczerpalnych Pakietach dostęp do Internetu bez ograniczenia prędkości i limitu GB. Ta wyjątkowa oferta pozwoli, prócz korzystania z nielimitowanych połączeń, SMS i MMS, cieszyć się również Internetem BEZ LIMITU. Z promocji mogą skorzystać wszyscy Klienci a2mobile, zarówno nowi jak i korzystający już z oferty. Jak skorzystać z promocji? Wystarczy wyrazić i utrzymać zgodę marketingową oraz subskrybować jeden z poniższych pakietów.
Subskrypcja pakietu Niewyczerpalne Wszystko 39,90 to Internet BEZ LIMITU przez 6 kolejnych odnowień pakietu. Wybierając subskrypcję Pakietu 49,90 nielimitowany Internet zyskujemy aż na 12 kolejnych odnowień, które są realizowane co 31 dni. Szczegółowe zasady dostępne są na:
https://a2mobile.pl/subskrypcja oraz w Regulaminie Promocji.
Nawet 2000 GB ekstra!
Z dniem 27 lutego 2024 r. wystartowała również promocja „Ekstra 500 GB”, dzięki której Klient będzie mógł zyskać dodatkowe 500 GB za aktywację pakietu oraz jego kolejne odnowienia. Aktywując pakiet Niewyczerpalne Wszystko 19,90 zyskujemy 500 GB ekstra, kolejno przy aktywacji pakietu Niewyczerpalne Wszystko 24,90 i jego odnowieniu jest to łącznie 1000 GB, a w pakiecie Niewyczerpalne Wszystko 34,90 łączny bonus to nawet 2000 GB. Ekstra GB są ważne tak jak pakiet – 31 dni i będą wykorzystywane po zużyciu przez Użytkownika danych posiadanych w pakiecie podstawowym. Ilość dodatkowych pakietów 500 GB przedstawia poniższa tabela, natomiast szczegółowe zasady oferty promocyjnej opisane zostały w Regulaminie Promocji.
Promocja za zgodę marketingową
Kolejne GB od a2mobile!
500 GB ekstra do pakietu Niewyczerpalne Wszystko zyskujemy za wyrażenie zgody marketingowej. Szczegółowe zasady dostępne są na https://a2mobile.pl/zgody oraz w Regulaminie Promocji.
Obniżone ceny pakietów
Pakiety Niewyczerpalne Wszystko otrzymały nową, niższą cenę, a co za tym idzie również nowe nazwy.
Więcej informacji dostępne jest na https://a2mobile.pl/ oraz na starterach dostępnych m.in. w sieci sklepów Żabka.

źródło: informacja prasowa a2mobile