Feeria atrakcyjnych ofert w Magenta Moments od T-Mobile: na Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn i… wiele innych okazji!

Feeria atrakcyjnych ofert w Magenta Moments od T-Mobile: na Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn i… wiele innych okazji! Już niedługo swoje święto obchodzić będą kobiety, a zaraz po nich również mężczyźni. W T-Mobile, w ramach programu Magenta Moments, mamy coś dla każdego! Nie tylko od święta, ale i na na co dzień. W marcu bowiem atrakcji zdecydowanie nie zabraknie – przygotowaliśmy bonusy i zniżki m.in. na produkty marki Rituals, zegarki Samsung czy bilety do sieci kin Cinema City. Uczestnicy programu Magenta Moments skorzystają także z nowego cyklu Lucky Mondays, a dla wszystkich kinomanów mamy specjalny konkurs. Brzmi ciekawie? To nie koniec marcowych niespodzianek! W T-Mobile chcemy być zaufanym partnerem naszych klientów i codziennie dawać im to, co najlepsze – najbogatszą ofertę i doskonałe doświadczenia. Wszystko po to, aby łączyć ich z całym ich światem. A pretekstów do tego nie brakuje. Prezent dla drugiej połówki, świetna okazja do złapania, czy może po prostu mała przyjemność, którą sprawiamy sobie na poprawę humoru? Okazji aby poczuć się jak prawdziwy VIP i zarejestrować się w pierwszym w Polsce programie angażującym klientów T-Mobile, Magenta Moments, jest wiele. Co dokładnie czeka na użytkowników i użytkowniczki usług magentowej sieci tuż przed rozpoczęciem wiosennego sezonu?
Okazje na Dzień Kobiet i te na Dzień Mężczyzn
Możemy Dni Kobiet i Mężczyzn obchodzić lub pomijać je w kalendarzu, ale nie sposób pominąć okazji, które jeszcze przed tymi wyjątkowymi świętami pojawiły się w Magenta Moments. Znajdziemy wśród nich choćby limitowaną ofertę voucherów do Cinema City. Dzięki nim klientki i klienci T-Mobile będą mogli wziąć udział w dowolnym seansie 2D (z wyjątkiem wydarzeń specjalnych, maratonów filmowych, koncertów, Ladies Night, seansów 4DX, ScreenX, IMAX itp.). Miłośników i miłośniczki technologii ucieszą zaś atrakcyjne zniżki na smartwatche Samsung Galaxy Watch6 LTE 40 mm, a także Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE 43 mm. To jednak nie koniec rabatów, które czekają na osoby korzystające z usług naszej sieci. Przygotowaliśmy dla nich także 20-procentową zniżkę do sklepu Rituals oraz 15% upustu na produkty damskie i męskie z kategorii ONA I ON w sklepie internetowym Betlewski.com Promocje będą dostępne między 1 a 10 marca, natomiast ze zniżek na smartwatche chętni skorzystają do 18 marca.

Zacznij tydzień dobrze
Od poniedziałku 4 marca na wszystkich użytkowników i użytkowniczki usług T-Mobile będzie czekać co tydzień miła niespodzianka – limitowane oferty z kodami, które można wymienić na vouchery. Pizza za 1 gr? Zniżka na kawę? A może rabat na zakupy ciuchowe? Każdy Lucky Monday może być inny, ale każdy z pewnością będzie pełen emocji! W ramach akcji współpracować będziemy ze znanymi i lubianymi markami, takimi jak Domino’s, Zalando, Costa Coffee czy Mango, a w kolejnych miesiącach ich lista będzie się regularnie poszerzać, dlatego warto sprawdzać zakładkę Magenta Moments w ramach aplikacji Mój T-Mobile regularnie!
Weź udział w magentowym konkursie
Na koniec coś dla pasjonatek i pasjonatów wielkiego ekranu – konkurs, w którym do zgarnięcia jest 10 kart Cinema City Unlimited, umożliwiających korzystanie z oferty kinowej przez 12 miesięcy, bez jakichkolwiek limitów! „Oscarowe rozdanie Magenta Moments” startuje już 7 marca, na kilka dni przed tegoroczną galą rozdania znanych statuetek, a uczestnicy i uczestniczki konkursu wcielą się w rolę jurorów. Ich zadaniem będzie podanie tytułu filmu oraz trzech powodów, dla których powinien on otrzymać Oscara. Na zgłoszenia czekamy do 20 marca!
Szczegółowe opisy i regulaminy ofert promocyjnych dostępne są w aplikacji Mój T-Mobile.

źródło: informacja prasowa T-Mobile