Nowa oferta Światłowodu Play dla Firm z promocją rok bez opłat i z nowymi rozwiązaniami dla biznesu

Nowa oferta Światłowodu Play dla Firm z promocją rok bez opłat i z nowymi rozwiązaniami dla biznesu
– Nowa promocja dla firm: nawet rok internetu światłowodowego bez opłat przy zakupie abonamentu komórkowego dla nowych klientów
– Nowość: Nowe oferty Światłowodu Play dla Firm z gwarancją SLA nawet do 8 godzin
– Nowość: Nowa usługa łącza symetrycznego
Operator sieci Play doskonale wie, że w dzisiejszych czasach szybki i stabilny dostęp do internetu to narzędzie niezbędne do osiągnięcia sukcesu w biznesie, dlatego wprowadza nowe, atrakcyjne oferty Światłowodu Play dla Firm z prędkością aż do 5 Gb/s, które są odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców.
Światłowód Play dla Firm na rok bez opłat przy zakupie abonamentu komórkowego
Każdy przedsiębiorca odetchnie z ulgą od rachunków za internet na rok, niezależnie czy dopiero stawia pierwsze kroki tworząc swoją działalność czy też od lat prowadzi swoją firmę. Decydując się jednocześnie na Światłowód Play dla Firm o dowolnej prędkości oraz abonament komórkowy dla Firm klient biznesowy może otrzymać aż rok internetu bez opłat. Oznacza to nieograniczony dostęp do sieci pozwalający na zwiększenie wydajności pracy i produktywności. Przedsiębiorcy, którzy nie korzystali dotąd z usług operatora wybierając Play L dla Firm lub Play XL dla Firm otrzymają aż 12 miesięcy bez opłat, a z taryfą Play M dla Firm – 6 miesięcy. Na światłowód na promocyjnych warunkach można się zdecydować nawet do 90 dni od podpisania umowy na usługi komórkowe, co zapewnia czas na podjęcie decyzji jakie parametry usługi będą spełniały potrzeby biznesu.
Gwarancja nieustającego dostępu do sieci
Play jako doświadczony dostawca usług dla biznesu zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie w prosperowaniu firmy ma możliwość ciągłej realizacji zadań. Nowe oferty Światłowodu Play dla Firm zawierają w sobie gwarancję SLA, która zapewnia szybką reakcję w przypadku niedostępności usługi internetu światłowodowego. W takim przypadku przedsiębiorstwa nie muszą martwić się przestojami w pracy i mogą liczyć na szybki czas reakcji – nawet do 8 godzin. Zgłoszenia są rozpatrywane i rozwiązywane 7 dni w tygodniu, w godzinach od 7:00 do 22:00 w większości lokalizacji.
Łącze symetryczne dla zwiększenia potencjału biznesowego
Dla przedsiębiorców, których praca wymaga ciągłej wymiany danych, w tym także dużych ilości tych wysyłanych, fioletowy operator przygotował atrakcyjną możliwość utworzenia łącza symetrycznego. Dzięki zwiększonej przepustowości transfer zarówno od, jak i do klienta będzie na najwyższym poziomie. Usługa ta dostępna jest w wybranych lokalizacjach za dopłatą 10 zł netto miesięcznie i obejmuje prędkości 300 Mb/s, 600 Mb/s i 1 Gb/s. Nowe oferty Play dla Firm są dostępne na play.pl, pod numerem 790 600 600, w salonach sprzedaży oraz u Doradców Biznesowych.

źródło: informacja prasowa Play