Wybierz abonament w T-Mobile z nielimitowanym dostępem do sieci 5G i złap nawet 750 zł zniżki na smartfon

Wiosna to dla wielu doskonały czas na nowe plany. W ich realizacji pomóc może smartfon z dostępem do szybkiej sieci 5G. Dlatego w T-Mobile przygotowaliśmy urządzenia marek Xiaomi i OPPO w promocyjnych cenach. Klienci, którzy zdecydują się na abonament w taryfie „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana” w T-Mobile, telefon kupią nawet o 50% taniej! Dla każdej osoby poszukującej nowego smartfona mamy dobrą wiadomość: w T-Mobile właśnie wykiełkowało kilka naprawdę dobrych okazji zakupowych! Mowa o przecenionych smartfonach, dostępnych w ofertach „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. W atrakcyjnej cenie złapać można smartfony Xiaomi Redmi Note 13 5G, OPPO A79 5G bądź OPPO Reno11 F 5G.
Oferta, z którą oszczędzisz BARDZIEJ
Xiaomi Redmi Note 13 5G z 6,67-calowym ekranem o częstotliwości odświeżania 120 Hz, swoim użytkownikom zapewni nie tylko płynne przeglądanie treści. Mocna bateria 5000 mAh wystarczy na długie i intensywne wiosenne dni, a sprzęt z 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej będzie wiernie towarzyszył w każdym działaniu i pomieści wszystkie niezbędne pliki. Urządzenie w najnowszej promocji T-Mobile przecenione jest aż o połowę! Osoby, które zdecydują się na ofertę “L Nielimitowana”, zapłacą za smartfon jedynie  749 zł. Z kolei klienci, którzy postawią na plan taryfowy w wersji M, mogą liczyć na 500-złotowy rabat. W ich wypadku opłata za smartfon wyniesie 999 zł.
Ale to nie koniec wiosennych promocji! W obniżonej cenie dostępne są bowiem także smartfony OPPO Reno11 F 5G i OPPO A79 5G. Ten pierwszy oferuje użytkownikom m.in. szybkie ładowanie 67 W i solidną klasę odporności na pył i wodę, potwierdzoną certyfikatem IP65. Drugi model to z kolei świetny wybór dla miłośników dużych, czytelnych ekranów – na 6,72-calowym wyświetlaczu obejrzymy treści z wysoką płynnością odświeżania 90 Hz. Wybór nie jest prosty, a kusząca może być również cena urządzeń. Za OPPO Reno11 F 5G klienci zapłacą bowiem 1249 zł, po 450-złotowej obniżce – taka kwota obowiązuje zarówno w abonamencie “M Nielimitowana”, jak i w wersji „L Nielimitowana”, przy płatności w ramach pierwszej raty. Natomiast osoby, które postawią na OPPO A79 5G, poniosą koszt w wysokości 729 zł, co oznacza 270 zł zniżki. Oferta jest dostępna przy zakupie dowolnego planu taryfowego T-Mobile.
Poczuj prędkość BARDZIEJ
Wszystkie promocyjne smartfony umożliwiają korzystanie z błyskawicznej sieci 5G od T-Mobile. Użytkownicy oferty „L Nielimitowana”, oprócz nieograniczonego dostępu do sieci 5G, w ramach abonamentu otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego 3 miesiące usługi Rozrywka bez Ograniczeń bez dodatkowych kosztów, w ramach której co miesiąc można wybrać dowolną usługę subskrypcyjną spośród oferty, np. HBO Max czy Legimi. Natomiast osoby, które postawią na plan taryfowy w wersji M, mogą liczyć na podobny pakiet, z jedną różnicą – w tym wariancie nielimitowany dostęp do sieci 5G działa w prędkości do 30 Mb/s.
Akcja promocyjna obowiązuje do 30 kwietnia tego roku. Towarzyszy jej także kampania reklamowa ze spotem telewizyjnym.
Więcej informacji można znaleźć na stronie promocji na urządzenia:
Wyprzedaż noworoczna | T-Mobile.

źródło: informacja prasowa T-Mobile