Wiosenna promocja ZTE – smartfony od 249 zł

Szukasz niedrogiego smartfona na komunię? Padł ci telefon i szukasz nowego, by być w kontakcie na majówkę? A może po prostu chcesz zmienić sprzęt na cieplejsze wiosenne dni? Bez względu na to, dlaczego po co szukasz nowego smartfona, na pewno warto poszukać dużego rabatu – na przykład takiego, jaki oferuje ZTE i na wiosnę obniża ceny nawet o 150 zł na smartfony Blade. Najtańszy model kupisz już za 249 zł! Spiesz się, promocja trwa od 22 kwietnia do 12 maja br. lub do wyczerpania zapasów. Smartfony ZTE Blade to seria przystępnych cenowo telefonów zbalansowanych pod kątem stosunku ceny do jakości.
Charakteryzują się one estetycznym i niebanalnym designem oraz odpowiednio dobranymi do poziomu cen parametrami technicznymi. Urządzenia te to idealny wybór dla osób,  które szukają nieskomplikowanego telefonu w atrakcyjnej cenie. Z okazji wiosennej promocji rabatem objęte zostały najlepiej wyspecyfikowane modele. Jednym z nich jest np. elegancki ZTE Blade V50 Design z pamięcią 8/256 GB oraz 6.6” wyświetlaczem i dużą baterię o pojemności 5000 mAh z funkcją szybkiego ładowania 22.5 W. Model ten do 12 maja br. można nabyć zaledwie za 599 zł! Najtańszy z modeli Blade w promocji kosztuje zaledwie 249 zł.
Wiosenną promocją objęte są następujące modele smartfonów ZTE Blade:
Smartfony w obniżonych cenach są dostępne w oficjalnym sklepie producenta zteshop.pl oraz u najważniejszych parterów firmy: Media Expert oraz x-Kom.
https://zteshop.pl/lp/majowkowa-superoferta-na-smartfony-zte-blade
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/popularne-serie_zte?sort=price_desc
https://www.x-kom.pl/szukaj?sort_by=price_desc&q=zte&grupa=4-smartfony-i-smartwatche&kategoria=1590-smartfony-i-telefony

źródło: informacja prasowa ZTE