Baw się BARDZIEJ w strefie T-Mobile i wygraj premierowe urządzenia z serii T. Zapraszamy na Kortowiadę!

Uwaga, FUTURE IS COMING! Już w następnym tygodniu właśnie pod tym hasłem rusza najnowsza edycja Kortowiady, największego festiwalu studenckiego w Polsce. A to przyszłość naprawdę warta poznania: pełna gwiazd, najlepszej muzyki, fantastycznej rozrywki na wydarzeniach towarzyszących oraz… Magenty! Jako sponsor główny eventu zapraszamy do strefy T-Mobile, w której czekają najlepsza rozrywka, konkursy z premierowymi urządzeniami serii T do wygrania oraz mnóstwo niesamowitych emocji. Startujemy już 23 maja! Malownicze widoki Warmii i fenomenalna, rozbrzmiewająca w wokół muzyka – tam, gdzie ludzie i wspaniałe emocje, nie może zabraknąć i nas! Łączymy i dostarczamy najlepszą technologię, by tworzyć niezapomniane doświadczenia. Jakie tym razem?
Odkryj świat magentowej rozrywki BARDZIEJ
Na odwiedzających naszą strefę czeka prawdziwa technologiczna gratka! To bowiem doskonała okazja, by zobaczyć na żywo, dotknąć i poznać bliżej najnowsze urządzenia od T-Mobile – smartfony  z seriiT Phone 2 5G, których sprzedaż rusza 23 maja.  Ale to nie koniec!  T Phone 2 5G, T Phone 2 Pro 5G oraz T Tablet będzie można wygrać także w konkursach. Ale na tym magentowe atrakcje się nie kończą. Naszą  gościnią specjalną będzie Karolina Pilarczyk, licencjonowana drifterka, która odwiedzi Kortowo w swoim Camaro i poprowadzi Paradę Wydziałów otwierającą cały festiwal. Nie zabraknie nas również na wydarzeniach towarzyszących, które uczestnikom imprezy dostarczą jeszcze więcej rozrywki. Zapraszamy na m.in. Silent Party, na którym bawić można się ze świetnymi DJ-ami, a  także na kino plenerowe z najlepszą filmową rozrywką.
Niezwykłe inicjatywy i wyjątkowe chwile
Na co jeszcze mogą liczyć uczestnicy imprezy? Kortowiada to trzy dni fantastycznych koncertów i kilkadziesiąt wydarzeń towarzyszących. Wiadomo już, że na scenie pierwszego dnia zobaczymy imponujące grono fenomenalnych artystów. Znaleźli się wśród nich Rosalie, Zeamsone, Dwa Sławy x Mielski x Pers, Margaret, Kukon oraz Tribbs. Drugiego dnia do tej plejady dołączą zaś Lordofon, Rubens, Kwiat Jabłoni, Kizo z gościnnym udziałem Bletki oraz Nocny Kochanek. Trzecią odsłonę kortowskiej zabawy rozkręcać z kolei będą Daria ze Śląska, Vito Bambino, Artur Rojek, Kayah, Kacperczyk i Pro8l3m.
Dokładny rozkład koncertów można znaleźć tutaj.
Dobra muzyka to jednak zaledwie ułamek propozycji tego wyjątkowego festiwalu! Szczegóły dotyczące wszystkich eventów znaleźć można na stronie Kortowiady.
Zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie! Razem odkryjmy świat rozrywki BARDZIEJ!

źródło: informacja prasowa T-Mobile