W Play internet 5G bez limitów oraz nowoczesne smartfony z AI aż o 1000 zł taniej

Play wprowadza wyjątkową ofertę dla przenoszących numer – internet 5G bez limitów prędkości i danych, a do tego nowoczesne smartfony Google Pixel 8 Pro, Motorola Edge 50 Pro i Samsung Galaxy S24 Ultra, wyposażone w funkcje AI. Teraz te urządzenia w ofercie operatora są tańsze aż o 1000 zł. Maj to dobry czas dla tych, którzy rozważają przeniesienie numeru do sieci Play, zwłaszcza jeśli zależy im na szybkim internecie  oraz nowym smartfonie. Operator przygotował korzystną ofertę z internetem 5G bez limitów prędkości i danych oraz możliwość zakupu supernowoczesnego telefonu w niższej cenie. Co ważne, dotyczy to również smartfonów Google Pixel. Przez najbliższe pół roku Play będzie jedynym operatorem, w którego ofercie dostępne będą te inteligentne urządzenia.
5G bez limitów w Play L lub Homebox
Wybierając ofertę abonamentową Play L lub Homebox klient zyskuje dostęp do nielimitowanego internetu 5G, darmowych rozmów telefonicznych, SMS-ów oraz MMS-ów, a także do telewizji w aplikacji PLAY NOW z pakietem kanałów Start. W abonamencie Play L z superszybkiego internetu 5G bez limitu można korzystać przez 12 miesięcy (po tym czasie limit wyniesie 300 GB). Warunki te obowiązują przy umowie na 24 miesiące i opłacie w wysokości 90 zł miesięcznie po rabatach. W taryfie Homebox z internetu 5G bez limitów można się cieszyć przez cały okres trwania umowy (24 miesiące). Dodatkowo w tej opcji operator dołącza ekstra kartę SIM z internetem bezprzewodowym 300 GB, którą można wykorzystać w routerze w domu i poza domem, np. podczas weekendu na działce czy urlopu nad Bałtykiem. To wszystko za 105 zł miesięcznie po rabatach.
Inteligentne smartfony 1000 zł taniej
Wybierającym ofertę Play L lub Homebox, operator oferuje też rabat w wysokości 1000 zł na najnowocześniejsze smartfony: Google Pixel 8, Motorola Edge 50 Pro oraz Samsung Galaxy S24 Ultra. Dodatkowo, operator umożliwia rozłożenie płatności za urządzenia na wygodne raty 0%. Rekomendowane urządzenia posiadają wiele inteligentnych funkcji opartych na rozwiązaniach sztucznej inteligencji (AI), które sprawdzą się w codziennych sytuacjach. Dodatkowo klienci Play, którzy kupią lub posiadają już usługi internetu stacjonarnego i telewizji u fioletowego operatora, mogą otrzymać aż 30 zł rabatu na abonament komórkowy.
Szczegóły dostępne są na stronie play.pl, pod numerem 790 500 500 oraz w salonach Play.

źródło: informacja prasowa Play