Serwujemy najlepsze emocje! T-Mobile Partnerem Głównym LOTTO PZT Polish Tour

Tenis łączy i wyzwala w nas niezwykle pozytywne uczucia! W T-Mobile serwujemy najlepsze emocje, chcemy być BLIŻEJ ludzi i pozwalać im przeżywać BARDZIEJ wyjątkowe chwile. A te już niedługo – w czerwcu rusza pierwszy z 14 turniejów LOTTO PZT Polish Tour, którego jesteśmy partnerem! Współpraca została ogłoszona 22 maja podczas konferencji prasowej Polskiego Związku Tenisowego. Tylko między 2018 a 2022 rokiem liczba Polaków, którzy chwycili za rakiety tenisowe, skoczyła aż o 24%. Popularność tego sportu wciąż rośnie, a nowe korty wyrastają niczym grzyby po deszczu. Przypadek? Bynajmniej! W końcu właśnie w tej dyscyplinie polscy gracze odnoszą wspaniałe sukcesy na arenie międzynardowej. Tenis kochamy oglądać i w niego grać. I ta pasja łączy nas coraz bardziej.
Łączymy z tym, co wyjątkowe
W T-Mobile chcemy, aby nowoczesna technologia łączyła naszych klientów z tymi i tym, co dla nich ważne. To dzięki niej każdy może tworzyć i utrwalać niezapomniane momenty oraz brać udział w niezwykłych wydarzeniach. Chcemy serwować naszym klientom najlepsze emocjie i być blisko nich w tych chwilach. Dlatego zostaliśmy partnerem głównym cyklu turniejów LOTTO PZT Polish Tour, które będą odbywać się w całej Polsce od czerwca do końca sierpnia tego roku. W trakcie konferencji z udziałem przedstawicieli Polskiego Związku Tenisowego oraz innych partnerów, oficjalnie potwierdziliśmy nasze zaangażowanie w tour i rozwój polskiego tenisa.
W T-Mobile chcemy towarzyszyć naszym klientom na każdym kroku. Łączymy ich ze wszystkim, co dla nich ważne z pomocą nowoczesnych technologii, jednak w tym przypadku chodzi o znacznie więcej niż innowacje same w sobie. Chcemy dostarczać niezapomniane chwile, które pozostaną z nimi długo. Taką wyjątkowość niosą emocje sportowe, zwłaszcza w przypadku uwielbianego w Polsce tenisa. Dlatego nie wahaliśmy się, by zostać Partnerem Głównym LOTTO PZT Polish Tour – komentuje Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T-Mobile Polska. Dziś nie ma sportu bez technologii, to ona wspiera wszystkie największe wydarzenia. To dzięki rozwiązaniom z tej dziedziny fani mogą łączyć się ze swoimi idolami, śledzić emocjonujące rozgrywki, zrzeszać się i inspirować się do działania. Dlatego bardzo mnie cieszy, że T-Mobile, lider sektora tech/telco, dołączył do nas jako Partner Główny. Wspólnie możemy pokazać, ile niezwykłych wrażeń wywołuje sport taki jak tenis – mówi Prezes Polskiego Związku Tenisowego, Dariusz Łukaszewski.
Emocjonujący sezon z LOTTO PZT Polish Tour
Rozgrywki LOTTO PZT Polish Tour osiągnęły w tym roku rekordową liczbę 14 turniejów, w tym 6 damskich i 8 męskich. Składają się one na Narodowy Puchar Polski. Mecze oglądać będzie można od czerwca do sierpnia. W lipcu odbędzie się zaś turniej WTA 125 Polish Open, którego również Partnerem Głównym jest T-Mobile.

źródło: informacja prasowa T-Mobile