Nowe modele T Phone 2 5G oraz T Phone 2 Pro 5G właśnie trafiły do sprzedaży

Dzięki sieci 5G możemy doświadczać BARDZIEJ – pozostawać w bliskim, niezakłóconym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, poznać nowy wymiar rozrywki czy przeżywać i utrwalać niezwykłe chwile. Teraz, z kolejną generacją urządzeń z serii T, będzie to jeszcze łatwiejsze! Właśnie ruszyła sprzedaż premierowych modeli T Phone 2 5G, T Phone 2 Pro 5G. W T-Mobile chcemy łączyć ludzi z tym, co dla nich wyjątkowe. Pamiątkowe zdjęcia utrwalające niezwykłe momenty, perfekcyjny streaming z ważnych wydarzeń, a może wciągające gry mobilne? Niezależnie od tego, co wybierasz na co dzień, tworzymy rozwiązania, które wspierają Cię na każdym kroku. Dlatego stworzyliśmy serię urządzeń 5G na każdą kieszeń, a teraz przedstawiamy jej najnowszą odsłonę. Premierowe modele T Phone 2 5G oraz T Phone 2 Pro 5G właśnie trafiły do sprzedaży. Są one już dostępne na naszej stronie internetowej, a także stacjonarnie w salonach T-Mobile. Można je kupić jako osobne urządzenia lub w zestawie z ofertą abonamentową.
5G na każdą kieszeń 
Jak kształtują się ceny smartfonów? T Phone 2 5G dostępny jest w kwocie 999 zł, a T Phone 2 Pro 5G – za 1499 zł. Co ważne, wraz z urządzeniami klient otrzyma komplet akcesoriów, wśród których znajdzie T-ładowarkę 33W, etui silikonowe, szkło ochronne, a dodatkowo prezent od T-Mobile: T-słuchawki ANC TWE220!
W portfolio urządzeń T-Mobile klienci znajdą również T Tablet 5G, który można kupić już za 1 zł w ofercie z nielimitowanym internetem  za 65 zł miesięcznie.
Start sprzedaży urządzeń zbiega się z rozpoczęciem kampanii promocyjnej. Przygotowany z tej okazji spot reklamowy podkreśla, że T Phone będzie dobrym wyborem dla każdego niezależnie od wieku czy stylu życia – jest na każdą kieszeń, dosłownie i w przenośni. Kampania, która właśnie wystartowała, będzie obecna w telewizji, internecie, na stronie www, w mediach społecznościowych, punktach sprzedaży oraz na billboardach i citylightach.

#BawSięBardziej z T-Mobile 
Jednak to nie koniec newsów! Premierowe urządzenia będzie można zobaczyć i sprawdzić także podczas Kortowiady – największego festiwalu studenckiego w Polsce, który od 23 do 25 maja odbędzie się na olsztyńskiej Kortowskiej Plaży. To świetna okazja, by zobaczyć je na żywo, sprawdzić, jak najnowsze modele leżą w dłoni, a także… je wygrać! W ramach atrakcji podczas wydarzenia zaplanowaliśmy konkursy z premierowymi nagrodami.
Więcej informacji można znaleźć na stronie nowej serii T Phone 2 5G oraz w komunikacie prasowym dostępnym na tej stronie.

źródło: informacja prasowa T-Mobile