Orange Strefa na Orange Warsaw Festival 2024. Więcej niż muzyka

W najbliższy piątek wystartuje 15. edycja Orange Warsaw Festival. Jak zawsze na uczestników czeka Orange Strefa. W tym roku będą tu mogli śledzić koncerty z wygodnej trybuny, zrelaksować się w strefie chillout, sprawdzić swoje umiejętności taneczne w grze Just Dance, a także robić i share’ować insta zdjęcia. Fani muzyki i gamingu spotkają także influencerkę Emiflesh, która zdradzi taneczne wskazówki oraz Natalię Sisik, specjalistkę od kreatywnego spędzania czasu. Jubileuszowa, 15. edycja Orange Warsaw Festival odbędzie się już 7 i 8 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Na scenie wystąpią m.in. Nicki Minaj, Yeat, The Prodigy, Troye Sivan, Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka i PRO8L3M. Na terenie festiwalu – w samym jego sercu, czyli przed sceną główną Orange Stage znajduje się Orange Strefa. Na gości tej muzycznej imprezy roku czeka ponad 400 wygodnych miejsc siedzących, idealnych do śledzenia występów ulubionych gwiazd. Dodatkowo, Orange przygotował strefę chillout z leżakami i pufami, zadaszoną strefę gamingową oraz insta pointy.
Orange Strefa – komfort i rozrywka w jednym
Strefa gamingowa to prawdziwa gratka dla fanów gier i nowych technologii. W specjalnie przygotowanej przestrzeni festiwalowicze mogą spróbować swoich sił przy trzech stanowiskach kultowej gry tanecznej Just Dance – zarówno solo, jak i z przyjaciółmi. Niezapomnianych wrażeń dostarczą również stanowiska VR, pozwalające zanurzyć się w wirtualnym świecie i podążać za dźwiękami ulubionych utworów. W Orange Strefie uczestnicy imprezy spotkają Emilię Królikowską, influencerkę znaną jako Emiflesh, która zdradzi kilka tanecznych trików oraz Natalię Sisik – specjalistką od kreatywnego spędzania czasu i łączenia pasji do gier z codziennym życiem.
Insta-Momenty w Orange Strefie
Orange Strefa została stworzona z myślą o tych, którzy lubią dzielić się wrażeniami w mediach społecznościowych. Każdy element tej przestrzeni został zaprojektowany tak, by tworzyć idealne tło fotograficzne. Świetliste dekoracje i oryginalne hamaki to tylko niektóre z detali, które uczestnicy będą mogli wykorzystać do zrobienia festiwalowych zdjęć i nagrań. Prawdziwą atrakcją dla gości strefy stanie się HALOSpot – ikona brytyjskich ulic, budka telefoniczna, która na potrzeby festiwalu przeobrazi się w nowoczesną przestrzeń, inspirującą do tworzenia i dzielenia się sztuką wizualną. Kolorowe telefony rozmieszczone we wnętrzu budki zachęcą do eksperymentowania z perspektywą, światłem i kolorami, co czyni HALOSpot idealnym miejscem do uwiecznienia festiwalowych stylizacji.
Więcej: https://orangewarsawfestival.pl/.

źródło: informacja prasowa Orange