Lato z duetem korzyści w Orange: 5G bez limitów i smartfon za połowę ceny

Internet 5G bez limitów danych i prędkości w wybranym abonamencie komórkowym, do tego smartfon 5G w cenie niższej o połowę – to propozycja dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z pełni możliwości superszybkiego internetu w telefonie. Poza tym w Orange Love operator oferuje pół roku bez opłat za najszybszy światłowód z Netflix oraz wzmacniacz Smartbox WiFi 6 w atrakcyjnej cenie, by dostęp do sieci był jeszcze lepszy w całym domu. Z kolei firmom Orange proponuje zwrot środków za wybrane usługi biznesowe. Wśród ofert na lato nie zabraknie również smartfonów w obniżonych cenach. W wakacje warto pamiętać też o usługach roamingowych m.in. Bezpieczny Roaming, który chroni przed niespodziewanymi, wysokimi rachunkami podczas dalekich wyjazdów.
Duet korzyści: internet 5G bez limitów i smartfon 50% taniej
W ofercie na abonament komórkowy nowością jest Internet 5G bez limitu danych i prędkości – przez 24 miesiące przy wyborze Planu L. Oznacza to, że przez 2 lata od zakupu można korzystać z najszybszego, nieograniczonego internetu w smartfonie i wszędzie cieszyć się rozrywką online. Z internetu 5G bez limitów najlepiej korzystać na nowoczesnym smartfonie 5G – np. wybierając Samsung Galaxy A55 5G 8/256 GB lub motorolę edge 50 pro 5G 12/512 GB – oba smartfony tańsze teraz aż o 50%. Wakacyjna promocja dostępna zarówno dla nowych klientów, jak i dla przedłużających obecne umowy.
Szczegóły na:
orange.pl/lp/promocje-abonament-komorkowy.
Dodatkowo, wśród letnich propozycji – dla klientów podpisujących nową umowę (w tym przenoszących numer do Orange) – jest smartfon Xiaomi Redmi 13C 5G 4/128 GB z bardzo niską ratą, wynoszącą jedynie 14 zł/mies. (umowa na 36 mies.) przy zakupie Planu L z internetem 5G bez limitów. Smartfon ten dostępny jest także z Planem XS – dla osób, które nie potrzebują aż tylu gigabajtów. Wówczas opłata za abonament komórkowy 5G razem z telefonem Xiaomi wyniesie od 59 zł/mies. z rabatami – przy zakupie pierwszego numeru lub od 39 zł/mies. przy dokupieniu kolejnych numerów z Planem XS.
Wakacje od opłat: 6 miesięcy abonamentu w prezencie za najszybszy światłowód z Netflix i nielimitowane GB
W ofercie dla domu, wybierając pakiety internetu z abonamentem komórkowym i telewizją, klienci – w zależności od wariantu oferty – mogą cieszyć się z większego pakietu GB w smartfonie, a nawet i braku limitów, bezpłatnej CyberOchrony oraz 0 zł abonamentu nawet przez pierwsze 6 miesięcy. W Love Mini – zamiast 100 GB jest teraz 300 GB, a w wyższych opcjach tj. Standard i Extra, 600 GB zmienia się na transfer bez limitu GB i prędkości. Klienci, którzy wybiorą pakiet ze światłowodem do 600 Mb/s lub wyżej, z telewizją i z Netflix, przez pierwszych 6 miesięcy nie będą płacić abonamentu za pakiet. We wszystkich tych ofertach jest najszybszy światłowód FTTH (wg rankingu SpeedTest.pl za 2023 rok i w okresie styczeń – kwiecień 2024 r.). By móc wygodnie korzystać z szybkiego internetu nawet w dużym domu, klienci mogą dodatkowo wypożyczyć wzmacniacz Smartbox Wi-Fi 6 w cenie znacznie niższej niż dotychczas – po 4,99 zł/mies. Superszybki internet bez limitów GB – w mieszkaniu i w smartfonie – to nieograniczone możliwości surfowania po sieci, pracy zdalnej, rozrywki, oglądania filmowych nowości na Netflix (premierowo m.in. Beverly Hills i Jednorożec Thelma) i w ramach pakietów telewizyjnych od Orange. Wszystko na jednym rachunku i z możliwością wygodnego opłacania poprzez aplikację Mój Orange.
Nawet 2500 zł oszczędności: zwrot na konto za usługi biznesowe
W ofercie dla przedsiębiorców pojawia się nowa propozycja – zwrot za zakupy w Orange. Decydując się na wybrane warianty Planu Firmowego lub Internetu Biurowego, klient otrzyma zwrot na konto w Orange w formie nadpłaty. Można zyskać nawet 2500 złotych. Kwota zależy od konkretnych planów taryfowych. Oferta dostępna jest dla nowych klientów. A wybierając Plan Firmowy XL, oprócz internetu 5G jakości Orange, zyskuje się brak limitów – jeśli chodzi o ilość GB oraz prędkość sieci. Dodatkowo druga karta SIM w Planie Firmowym S jest za 0 złotych. W propozycjach dla firm można znaleźć też smartfony z Planami Firmowymi, przecenione nawet o 50% – w porównaniu do oferty bez abonamentu. W najnowszej odsłonie akcji Cenowych smartokazji dla firm, gdzie co 4-5 tygodni pojawiają się nowe urządzenia w promocji, wyróżnione są następujące modele (każdy bez opłat na start):
Samsung Galaxy A55 5G 8/256 GB – taniej o 1095 zł z Planem Firmowym L – za 24 zł + vat przez 36 mies.
Xiaomi Redmi 13C 5G 4/128 GB – taniej o 182 zł z Planem Firmowym S – za 13 zł + vat przez 36 mies.
motorola edge 50 pro 5G 12/512 GB – taniej o 1322 zł z Planem Firmowym L – za   31 zł + vat przez 36 mies.
Xiaomi 13T 5G 8/256 GB – taniej o 579 zł z Planem Firmowym L – za 46 zł + vat przez 36 mies.
iPhone 12 64 GB 5G odnowiony Recommerce klasa A+ taniej o 208 zł z Planem Firmowym M – za 44 zł + vat przez 36 mies.
Samsung Galaxy S24+ 5G 12/256 GB – taniej o 879 zł z Planem Firmowym XL – 93 zł + vat przez 36 mies.

Warto pamiętać o Bezpiecznym Roamingu na wakacje
Zarówno klienci biznesowi, jaki i indywidualni, mogą korzystać z pakietów roamingowych – m.in. Bezpieczny Roaming. Wyjeżdżając za granicę, poza obszary UE, gdzie dostęp do internetu jest bardzo drogi, Orange oferuje usługę, dzięki której można korzystać z 1 GB za 15 zł na dobę. Pakiet odnawia się po ponownym zalogowaniu się do sieci, a gdy nie używa się internetu – opłata nie jest pobierana. W ten sposób nie ma ryzyka niespodziewanych, wysokich rachunków. Na dłuższe podróże przyda się z kolei Pakiet GO – 10 GB za 79 zł na 15 dni. Więcej o roamingu w Orange można przeczytać na stronie:
www.orange.pl/view/roaming.
Szczegóły wakacyjnej oferty dostępne są online, a także na infolinii i w salonach.

Na stronie Orange można znaleźć również inne, ciekawe okazje na smartfony, kupić odnowione modele, odsprzedać w salonie swój stary telefon czy oddać go tam do recyklingu.

źródło: informacja prasowa Orange