Karty pamięci Mio High Endurance dedykowane kamerom Mio

Mio, wiodący producent kamer samochodowych w Europie, od lat wychodzi na przeciw potrzebom swoich klientów. Teraz marka wprowadza na rynek nowe karty pamięci High Endurance, specjalnie zaprojektowane i testowane pod kątem pełnej kompatybilności z urządzeniami Mio i nie tylko.
Zalety kart pamięci microSD Mio High Endurance
Problemy z niekompatybilnymi kartami pamięci to najczęściej zgłaszane usterki w serwisie (m.in. niestabilne działanie, zawieszanie się, gubienie nagrań). Karty Mio są kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi modelami w ofercie Mio i zapewniają stabilne, ciągłe nagrywanie przez wiele godzin nawet w najbardziej wymagających urządzeniach Dual 4K. Co więcej, karty Mio High Endurance dają dużo większą pewność, że nagrania zostaną prawidłowo zapisane nawet w ekstremalnych warunkach, takich jak skoki temperatur czy długotrwałe, ciągłe nagrywanie. Podobnie jak wszystkie urządzenia w ofercie Mio, karty pamięci Mio High Endurance objęte są trzyletnią gwarancją.
Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na pełne wsparcie serwisowe w jednym miejscu, eliminując ryzyko problemów związanych z niekompatybilnymi kartami pamięci, takich jak niestabilne działanie, zawieszanie się urządzenia czy gubienie nagrań. Karty pamięci Mio High Endurance stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników kamer samochodowych Mio, jak i również innych producentów, którzy oczekują bezproblemowego i stabilnego działania swoich urządzeń.
Karty microSD Mio High Endurance dostępne są w dwóch wersjach pamięci:
– 128 GB: 119 zł,
– 256 GB: 199 zł.
Więcej o marce Mio znajdziesz na:
www: https://www.mio.com/pl_pl/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCYtY3Zu_BTtv9cLejQ-S35w
Instagram: https://www.instagram.com/mio.polska/
Facebook: https://www.facebook.com/MioPolska/

źródło: MiTAC