Plus: „Sportowe love” w Klubie Kibica

Do startu Igrzysk Olimpijskich coraz bliżej. Z tej okazji Plus – dumny sponsor Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski – przygotował konkurs dla zarejestrowanych członków Klubu Kibica, w którym do wygrania są urządzenia Samsung oraz nagrody dodatkowe. 19 czerwca br. rozpocznie się trzecia odsłona promocji przygotowanej dla członków Klubu Kibica. Zarejestrowani użytkownicy tym razem mają okazję wziąć udział w konkursie „Sportowe love”, w którym do wygrania są urządzenia z serii Galaxy, których fundatorem jest Samsung. Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę plus.pl/klub i za pomocą formularza konkursowego odpowiedzieć na pytanie – Jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina sportowa i dlaczego? Organizator wybierze 3 laureatów konkursu, którzy udzielą odpowiedzi najbardziej zachęcającej do uprawiania wskazanej dyscypliny sportowej.
Pierwsze 3 miejsca zostaną nagrodzone odpowiednio:
Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB,
– Samsung Galaxy Watch6 classic 47mm BT,
– Samsung Galaxy Buds2 Pro.
Dodatkowo, wyróżnione zostaną 3 osoby, które otrzymają komplet rakietek plażowych.
Jak dołączyć do Klubu Kibica?
W każdej chwili klienci Plusa oraz Plusha mogą dołączyć do Klubu Kibica, dzięki czemu nie przegapią kolejnych niespodzianek, a na start otrzymają pakiet 25 GB z dostępem do szybkiej sieci 5G/5G Ultra. Więcej informacji dotyczących Klubu Kibica, tego jak do niego dołączyć oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej: plus.pl/klub.
Plus – dumny sponsor polskiego sportu
Wspieranie i promowanie sportu zajmują szczególne miejsce w działalności Grupy Polsat Plus już od ponad 30 lat. Należący do niej operator sieci Plus od ponad 25 lat jest dumnym sponsorem Polskiej Siatkówki. Od października 2023 roku Plus jest Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski, wspierając olimpijczyków w trakcie przygotowań do Igrzysk XXXIII Olimpiady Paryż 2024 oraz XXV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Mediolan-Cortina 2026.

źródło: informacja prasowa Plus