Więcej GB i nowe opcje usług w Orange na kartę

W Orange na kartę mamy dla Was kilka zmian. Dostaniecie więcej GB, będą darmowe MMS-y tam, gdzie ich wcześniej nie było oraz nowe doładowania. Pierwsza zmiana dotyczy usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Opcja 39 zł zmienia się w 40 zł, ale zyskujecie 10 GB więcej w pakiecie. Teraz to aż 50 GB co miesiąc. Druga zmiana to pojawienie się dwóch opcji, których wcześniej nie było: 45 zł i 50 zł, które oferują odpowiednio 75 i 100 GB. Nowe warianty 40 zł, 45 zł i 50 zł działają w sieci 5G. Pozostałe opcje usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” pozostają bez zmian.
Nowe doładowania i więcej gigabajtów
Zmiany dotyczą także doładowań. Zwiększamy bonus GB za doładowania 35 zł. Zamiast 17,5 GB teraz otrzymacie 20 GB na 35 dni. Pojawi się też możliwość doładowania online za 45 zł. Po jego użyciu środki zamienią się automatycznie na usługę bez limitu + 75 GB. Jeśli korzystacie z Orange Free na kartę, to do doładowania za 45 zł otrzymacie dodatkowy bonus 30 GB na 45 dni (standardowe 20 GB + 10 GB za kanał online).
Nielimitowane MMS-y i bonus 100 GB
Usługa „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji odnawialnej zostaje zamieniona automatycznie na usługę bez limitu z MMS-ami. Zachowacie zgromadzone GB, a cena odnowień zostaje taka sama – 7 zł lub 25 zł w zależności od wariantu, z którego aktualnie korzystacie. Dodatkowo otrzymacie jednorazowy pakiet darmowych 100 GB. Znika natomiast bonus + 1 GB do każdego kolejnego odnowienia. Pilnujcie też regularnych odnowień za 25 zł – jeśli zabraknie środków na odnowienie i usługa się wyłączy, nie będzie już możliwości jej włączenia w tej cenie.
info również na stronie
Tutaj regulaminy:
5400GB Internet za darmo
Rozmowy SMS GB cykl
Rozmowy SMS MMS GB cykl
Rozmowy SMS MMS GB jedno

Źródło: blog Orange Polska