Przywitaj lato z Magenta Moments od T-Mobile!

Wielkimi krokami zbliża się przez tak wielu z nas oczekiwane lato, jego oficjalny start już dzisiaj! W T-Mobile chcemy być blisko naszych klientów i wraz z nimi wejść w tę piękną porę roku #BARDZIEJ! Aby najcieplejsze, wakacyjne miesiące były pełne wielu pozytywnych doświadczeń i momentów, przygotowaliśmy specjalne oferty oraz akcję, w ramach której mogą zyskać dodatkowe Serca w programie Magenta Moments w aplikacji „Mój T-Mobile”. Lato to jedna z najpiękniejszych pór roku, a wielu z nas czerpie mnóstwo radości ze zbliżających się, pełnych słońca tygodni.
To idealna okazja do tego, by wyjechać na wyczekiwany urlop, czy spędzić miło czas z przyjaciółmi i rodziną. W T-Mobile chcemy być zawsze blisko naszych klientów, zapewniać im bezproblemową łączność nie tylko z bliskimi ale i z całym światem, m.in. dzięki sieci 5G Bardziej i razem z nimi doświadczać najlepszych emocji. Aby klienci mogli jeszcze #BARDZIEJ poczuć wakacyjny klimat, i poczuć się jak prawdziwi VIPs, przygotowaliśmy mnóstwo ofert i zniżek dostępnych w ramach angażującego programu Magenta Moments.Rozpromieniamy dni użytkownikom programu najlepszymi ofertami od naszych partnerów, takich jak m.in. Lodolandia, Philips, BookBeat, Empik Foto czy Julinek Park. Czekają liczne rabaty, np. na odbitki zdjęć, wybrane produkty do pielęgnacji ciała, włosów, higieny jamy ustnej, czy na bilety wstępu do strefy wodnej. Nie zabraknie też zniżek na stroje kąpielowe czy letnie przysmaki, takie jak lody świderki. Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie!  Wszystkie oferty są dostępne w aplikacji „Mój T-Mobile” w programie Magenta Moments.
Serca na to jak na lato!
Ponadto przygotowaliśmy akcję specjalną na powitanie lata, w ramach której, już od 21.06 Użytkownicy programu Magenta Moments mogą odebrać w prezencie 216 Serc do wykorzystania na super oferty! Gorącymi sercami można doładować swoje konto do 30 czerwca i jeszcze #BARDZIEJ cieszyć się niespodziankami, które dostępne są w programie Magenta Moments w aplikacji „Mój T-Mobile”.
Szczegółowe opisy akcji dostępne są w aplikacji „Mój T-Mobile” w programie Magenta Moments.

źródło: informacja prasowa T-Mobile