Plus: Przyśpieszamy światłowód do 1 Gb/s !

Przyśpieszamy światłowód w Plusie do 1 Gb/s ! Od poniedziałku, 6 maja Plus podwyższył prędkości Internetu Stacjonarnego ! Do 1 Gb/s zwiększone zostały dotychczasowe prędkości 600 i 900 Mb/s. Do 500 Mb/s przyspieszona została również dotychczasowa usługa 300 Mb/s. Z nowych prędkości mogą korzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci oferty, którzy wraz z najbliższą fakturą otrzymają informację o zwiększeniu prędkości
Cena usługi pozostaje bez zmian.
Plus Internet Stacjonarny to usługa dostępu do szybkiego Internetu realizowana w czterech technologiach w zależności od dostępnej infrastruktury: światłowód, kablówka, Ethernet i miedź
Aktualna oferta Plus Internet Stacjonarny to:
– Trzy opcje prędkości: do 150 Mb/s, 500 Mb/s oraz 1 Gb/s.
– Trzy warianty oferty: dla mieszkania, dla domku i dla małych firm.
– Trzy abonamenty do wyboru w zależności od oferowanej prędkości Internetu:
a) do 150 Mb/s za 60 zł dla mieszkań, 80 zł dla domków i 50 zł netto dla SOHO,
b) 500 Mb/s za 80 zł dla mieszkań, 100 zł dla domków i 65 zł netto dla SOHO,
c) do 1 Gb/s za 100 zł dla mieszkań, 120 zł dla domków i 80 zł netto dla SOHO.
– Dodatkowa karta SIM dla usługi mobilnego Internetu LTE Plus Advanced z pakietem 5 GB za 0 zł lub 100 GB za 50 zł (40 zł netto dla SOHO) i możliwość dokupienia dodatkowych GB.
– Umowa na 24 miesiące – jeden miesiąc za darmo.
Usługa Plus Internet Stacjonarny jest udostępniana w oparciu o rozległą, ogólnopolską infrastrukturę stacjonarną Netii, która posiada 20 tys. km sieci szkieletowej w całej Polsce oraz rozległą, ogólnopolską sieć dostępową. Dociera ona obecnie do ponad 2,6 mln gospodarstw domowych na terenie całego kraju, co stanowi ich 18%, oraz do ponad 800 największych biurowców.
Więcej informacji na:
https://www.plus.pl/swiatlowod

źródło: Plus

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Drożdżu

Zagłębie 😉 podobna sytuacja abp miedź CU albo LLU dramat

Sztajger_51

Witam,

Dopóki nie nastapi intensywna rozbudowa sieci światłowodowej, będzie to jedynie przekaz marketingowy. Przykładowo: miejscowość Bytom. Od 20 lat to samo: “brak możliwości technicznych uruchomienia usługi”. Światłowód tak, ale dla kogo ?