Plus od początku roku liderem w przenoszeniu numerów!

Plus od początku roku liderem w przenoszeniu numerów! Kolejny kwartał z rzędu sieć Plus miała najlepsze wyniki przenoszenia numerów. Tym razem, według Raportu opublikowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, Plus pozyskał najwięcej klientów spośród wszystkich sieci mobilnych i jako jedyny z dużych operatorów komórkowych zanotował dodatni bilans! Według Raportu UKE za trzeci kwartał 2019 r. do Plusa przeszło w tym czasie ponad 101 tys. nowych klientów i operator zakończył go z dodatnim bilansem w wysokości blisko 40 tysięcy. Plus jest jedynym z czwórki największych operatorów, który zanotował dodatni wynik, bowiem wszyscy pozostali mieli go na minusie: T-Mobile nieco ponad 8 tys., Orange ponad 14 tys. i Play blisko 63 tys. Po raz kolejny klienci Plusa należą do najbardziej zadowolonych i lojalnych, bowiem spośród czterech największych operatorów najmniej klientów odeszło właśnie z Plusa (61 tys.). Następny w kolejności jest T-Mobile (71 tys.), Orange i Play opuściło po ponad 100 tys, przy czym liderem z ponad 136 tys. oddanych numerów jest Play. Trzeci kwartał 2019 roku jest już kolejnym okresem raportowania, w którym Plus ma najlepszy bilans przenoszenia numerów wśród czterech największych telekomów. Tak było w zestawieniu za dwa pierwsze kwartały bieżącego roku oraz podsumowaniu za cały rok 2018.
Raport Urzędu Komunikacji Elektronicznej – „Raport MNP w PLICBD – 3 kwartał 2019” dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej

źródło: Plus

Materiał powiązany:
Gdzie się podziewa 95 MHz pasma LTE grupy Polkomtel?
( materiał, na kanwie którego otrzymaliśmy bardzo wiele korespondencji z wątpliwościami, jak kształtują się przyłączenia netto nowych klientów względem konkurencji oraz podkreślający, jak bardzo ci lojalni klienci Plusa, częstokroć pozostający z operatorem od początku jego działalności są zawiedzeni tym, że ten „ICH” operator zaczyna coraz bardziej odstawać od konkurentów )

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Max

Potwierdzam przenoszę się z Plusa do Orange.