T-Mobile: Zobaczyć stacje bazową i powiedzieć WOW

Zobaczyć stacje bazową i powiedzieć WOW. A gdyby tak zbudować stację bazową, która nie tylko ładnie wygląda, ale może pełnić dodatkowe funkcje? Przed siedzibą T‑Mobile w Warszawie postawiliśmy prawdopodobnie pierwszą w Polsce piękną stację bazową. Konstrukcja ma ponad 6 metrów wysokości i piękne magentowe malowanie, które skrywa antenę LTE2600, która uzupełni pojemność sieci przed budynkiem firmy. Górne ekrany informują o aktualnej godzinie, temperaturze, wilgotności i jakości powietrza! – tak, stacja bazowa wyposażona jest również w czujnik jakości powietrza.

Na niższych ekranach znajdą się ciekawe i ważne informacje, z których będą mogli skorzystać pracownicy i goście firmy. Wreszcie na samym dole znajduje się ławeczka, na której można przysiąść na chwilę, odpocząć i co będzie możliwe już niedługo – również naładować telefon. Ta stacja to znakomity przykład na to w jak w sposób, odpowiedzialny i nieoczywisty, można uzupełniać zasięg tam gdzie jest to potrzebne, jednocześnie dostosowując się do wyglądu okolicy.

Takie stacje można konfigurować co do ich wysokości, ilości elementów, wyposażenia itd. Oczywiście nie jest to produkt, który może zastąpić wszystkie stacje w przestrzeni miejskiej, ale postanowiliśmy sprawdzić sami jak takie niestandardowe podejście spodoba się pracownikom i klientom.

źródło: T-Mobile

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
holahola

Przysiadanie się pod stacją bazową… Na zdrowie 😀