Rusza Centrum pomocy Zyxel Networking Ally wspierające pracę zdalną

Rusza Centrum pomocy Zyxel Networking Ally wspierające pracę zdalną. Zyxel oferuje bezpłatną pomoc techniczną, w ramach której eksperci firmy odpowiadają na pytania dotyczące sprzętowych i sieciowych problemów związanych z pracą zdalną. Ze względu na pandemię koronawirusa i zalecenia dotyczące izolacji społecznej wiele osób pracuje z domu. Aż 67% działających w Polsce firm, które dotąd nie oferowały możliwości pracy zdalnej, zdecydowało się na taki krok po wybuchu pandemii COVID-19. By efektywnie pracować zdalnie, potrzeba nie tylko odpowiednich narzędzi informatycznych, ale także umiejętności ich wykorzystania do realizacji zadań, które jeszcze niedawno wykonywane były w sposób tradycyjny. Nie wszyscy pracownicy posiadają jednak odpowiednie techniczne kompetencje. Z myślą o nich Zyxel uruchomił platformę do pomocy dla użytkowników, którzy mają sieciowe lub sprzętowe problemy z pracą zdalną. Centrum pomocy Zyxel Networking Ally to część forum Zyxela oferującego wsparcie właścicielom sprzętu Zyxel. Jest obsługiwane przez zespół ekspertów technicznych i zaawansowanych użytkowników posiadających specjalistyczną wiedzę na temat różnych programów i rozwiązań sprzętowych, z którymi użytkownicy mogą mieć problemy podczas pracy z domu. Tematy obejmują m.in. sieci VPN, urządzenia zabezpieczające czy sieci w chmurze. – Dzięki naszej wiedzy na temat sieci, doświadczonemu zespołowi i wspaniałej społeczności użytkowników jesteśmy gotowi pomóc ludziom przezwyciężyć obecne wyzwania związane z korzystaniem z urządzeń sieciowych. Niezależnie od tego, czy pytania będą dotyczyły produktu marki Zyxel, czy ogólnie technologii sieciowych, postaramy się na wszystkie odpowiedzieć – mówi Brian Tien, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży i marketingu w Zyxel Networks. Centrum pomocy to pierwszy z trzech etapów w programie pomocy sieciowej firmy Zyxel w odpowiedzi na wybuch pandemii COVID-19. Kolejne dwa etapy pomocy czyli – usługa doradztwa w zakresie rozwiązań sieciowych i praktyczna strona internetowa służąca do dzielenia się wskazówkami – zostaną wprowadzone w nadchodzących tygodniach. Łączność jest obecnie kluczowa dla utrzymania działalności biznesowej, dlatego Zyxel zaprasza do wsparcia inicjatywy również wolontariuszy z certyfikatami partnerskimi i innych ekspertów ds. sieci. Wolontariusze mogą rejestrować się na stronie:
https://www.zyxel.com/form/Networking_Ally_Form.shtml.
Zyxel Networks
Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.
Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:
– obecny na 150 rynkach na całym świecie
– 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
– 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

źródło: Zyxel