Jak rozwalić krajobraz? – trzy wieże operatorów tuż przy sobie

Jak donosi nasz Korespondent, to co zastał można zatytułować nie inaczej, ale „jak rozwalić krajobraz?”. Mamy oto miejscowość Balin w województwie małopolskim i malowniczy zakątek w okolicy ulicy Pańskiej, z którego roztaczają się naprawdę cudne widoki. Niestety, w ów krajobraz wkomponowały się trzy obiekty operatorów sieci komórkowych. Sytuacja nie jest wyjątkową w kraju, ponieważ podobnych miejsc jest całkiem sporo. W przeważającej większości dotyczą jednak obszarów zamkniętych takich jak na przykład tereny przemysłowe, gdzie kumulacja podobnej infrastruktury tak nie razi. Tymczasem tutaj może lepiej byłoby, gdyby osprzęt zainstalowano na jednym obiekcie?

źródło: informacja własna

2 komentarze

  1. Może by tak każdy pisał za siebie? Mi taki krajobraz nie przeszkadza, a nawet ma dla mnie swój urok. I wiadomo, że lepiej mieć swoją lokalizację, niż być zależny od konkurencji.

  2. I dodam, że osoba, która wynajmuje te tereny pod maszty, też pewnie jest bardziej zadowolona, bo ma raczej więcej pieniędzy z dzierżawy trzech działek, a nie jednej.

Comments are closed.