Podejmij #wyzwaniegalaxy i zdobądź cenne nagrody

Podejmij #wyzwaniegalaxy i zdobądź cenne nagrody. Szpilki na Siłowni, Alan Andersz, Jacek Bilczyński i Warszawski Biegacz będą motywować do aktywności w ramach organizowanej przez Samsung akcji #wyzwaniegalaxy. Co tydzień do zdobycia będzie smartwatch Galaxy Watch Active2 oraz inne nagrody. Dbanie o siebie w ostatnich tygodniach nabiera zupełnie nowego znaczenia. Aby zachęcić do dbania o kondycję fizyczną i dobre samopoczucie Samsung zaprasza do wzięcia udziału w akcji #wyzwaniegalaxy. Każdy ma swój sposób na zachowanie formy, dlatego do udziału w akcji, Samsung zaprosił czterech ambasadorów specjalizujących się w różnych dziedzinach: Alan Andersz (crossfit), Jacek Bilczyński (fitness), Warszawski Biegacz (bieganie), Szpilki na Siłowni (zdrowe odżywanie). Począwszy od 8 maja, co tydzień na swoich instagramowych profilach inluencerzy wyznaczać będą specjalne, motywujące do aktywności wyzwanie. Spośród wszystkich osób, które podejmą #wyzwaniegalaxy na profilu danego ambasadora i w ciekawy, kreatywny sposób pokażą realizację wyznaczonego zadania na swoim profilu, każdego tygodnia jedna ma szansę na wygranie smartwatcha Galaxy Watch Actvive2. O przyznaniu nagrody decydują ambasadorzy. Każdy z nich wybiera co tydzień jedną osobę do której trafi smartwatch Galaxy Watch Active2. #Wyzwaniegalaxy potrwa 6 tygodni. Serię pięciu cotygodniowych zadań wyznaczanych na profilach influencerów zakończy ostatnie, szóste wyzwanie, które ambasadorzy opracują i ogłoszą wspólnie.
Na uczestników, którzy podejmą #wyzwaniegalaxy czekają cenne nagrody:
– Smartwatch Galaxy Watch Active2 do wygrania co tydzień na profilu każdego z ambasadorów akcji
– 15 kodów rabatowych na urządzenia Samsung do wygrania co tydzień na profilu każdego z ambasadorów akcji.
– smartfon Samsung Galaxy S20, 2 smartwatche Galaxy Watch Active2 oraz bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds+ jako nagroda główna w finalnym wyzwaniu.
Najważniejsze informacje i szczegółowy regulamin akcji dostępne są na wyzwaniegalaxy.samsung.pl

Aby śledzić zadania w ramach #wyzwaniegalaxy zapraszamy do obserwowania instagramowych profili ambasadorów akcji: Alan Andersz, Szpilki na Siłowni, Jacek Bilczyński, Warszawski Biegacz. „Galaxy Watch Active2 to urządzenie, które pozwala zadbać o swoją formę na wiele różnych sposobów. Dlatego właśnie powstała akcja #wyzwanieGalaxy. W tym wymagającym czasie dbanie o własną kondycję i samopoczucie to bardzo ważna część dnia, dlatego każde wsparcie może okazać się pomocne, i być tym, które spowoduje, ze zaczniemy dbać o formę nie “od jutra” a już od dziś” – powiedziała Magda Sielachowicz – Nowakowska, Head of marketing communication w Samsung Electronics Polska. Akcja #wyzwaniegalaxy jest elementem działań komunikacyjnych promujących smartwatch Galaxy Watch Active2, który wspiera użytkownika w codziennych aktywnościach, pomagając zadbać o dobrą organizację, kondycję i zdrowie zarówno na świeżym powietrzu, jak i w domowych warunkach.

źródło: Samsung