Od dziś #hello5G dla użytkowników Orange Flex #chceszmasz

Od dziś #hello5G dla użytkowników Orange Flex #chceszmasz. Od dziś klienci Orange Flex mogą rozpocząć przygodę z 5G. Na powitanie #hello5G Orange przygotował specjalną odsłonę akcji Flex Nocą, a w niej – smartfon Xiaomi Mi 10 Lite 5G w promocyjnej cenie. #hello5G jest automatycznie dostępne dla użytkowników Planu za 80zł w Orange Flex. Aby skorzystać, trzeba być w zasięgu tej technologii, posiadać telefon współdziałający z nią wraz z aktualnym oprogramowaniem oraz odpowiednią kartę SIM (4G LTE – USIM lub eSIM).

Uruchomieniu #hello5G towarzyszy specjalna edycja akcji Flex Nocą, dzięki której łatwiej wejść do świata 5G. Klubowicze Orange Flex mogą od godz. 18.00 we wtorek, 18 sierpnia do godz. 6.00 rano w środę, 19 sierpnia wygenerować w swojej aplikacji kod rabatowy, który pozwoli kupić smartfon Xiaomi Mi 10 Lite 5G polecany do #hello5G z superzniżką. Kupony będą dostępne w zakładce Klub Flex. Można je zrealizować w sklepie z urządzeniami Orange Polska do końca dnia w środę, 19 sierpnia. W ofercie Orange można znaleźć czternaście modeli smartfonów wiodących producentów, które wspierają #hello5G. Są to:
– smartfony z rodziny Xiaomi: Mi 10 5G, Mi 10 Lite 5G oraz Mi 10 Pro 5G,
– smartfony Samsung z serii S20: S20+ 5G oraz S20 Ultra 5G,
– Samsung Note 20 5G i Note 20 Ultra 5G (obecnie w przedsprzedaży),
– Motorola Edge 5G,
– LG Velvet 5G,
– Sony Xperia 1 II 5G,
– Huawei P40 5G, Huawei P40 Lite 5G, Huawei P40 Pro 5G oraz Huawei P40 Pro+ 5G.
Oferta urządzeń obsługujących #hello5G będzie systematycznie poszerzana. Aby współpracować z #hello5G, smartfon powinien być zaktualizowany do najnowszej wersji oprogramowania. #hello5G dostępne jest m.in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie, miastach Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie i Kielcach. Dokładny zasięg sieci można sprawdzić za pomocą mapy zasięgu. Pasmo 2100 MHz, wykorzystane teraz do uruchomienia sieci #hello5G, w przyszłości posłuży przy budowaniu kompleksowej sieci 5G, pomagając m.in. poprawić jej zasięg wewnątrz budynków. Jednocześnie, Orange Polska intensywnie przygotowuje się do uruchomienia sieci 5G w pasmach wskazanych do tego na poziomie Unii Europejskiej, testując dostępne na rynku rozwiązania. Od jesieni 2019 r. trwają próby terenowe w paśmie 3,5 GHz, a od roku – w paśmie 26 GHz.

źrodło: Orange

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kacper

Zapraszam Was do Oragne flex. Rejestrując konto i wpusując mój kod otrzymacie 50 zł na start, które później możecie wypłacić na swoje konto bankowe, ewentualnie opłacać z niego rachunki w Orange Flex. Mój kod KACPEREM9H