Plus: stacja BT24423 Tarnowskie Góry. Fotografie stacji dla zainteresowanych

Prezentujemy fotografie stacji Plusa, o kodowej nazwie BT24423 Tarnowskie Góry. Lokalizacja, to ul. Fabryczna 28, wieża własna. W stacji pracują: GSM/UMTS2100/LTE1800 i LTE900. Stacja nie jest stacją nową. Traktujemy ją jako „kadr uchwycony w drodze”. Ciekawostką są dwa kontenery technologiczne operatora

źródło: informacja własna

3 komentarze

  1. Plus technologicznie zapuszczona sieć. Nie rozumiem tego „fenomenu największego przesyłu danych”. Byłem w tej sieci i poza „wyspowym” dobrym transferem, wszędzie problemy z przekroczeniem download 5 Mbp/s (zazwyczaj 1-2). Z reguły LTE900 nie dające komfortu i satysfakcji korzystania z obecnych smartfonów.

    • Jako jedyna sieć obecnie oferują prawdziwe taryfy internetowe „no limit” dla użytkowników indywidualnych (inni mają tylko dla firm). Stąd mają najwięcej przesłanych danych.

      • @zajadacz
        Jakie no limit prawdziwe? Proszę nie wprowadzaj tutaj w błąd. Plus ma jedną z najbardziej niejasnych ofert jeśli chodzi o internet bez limitu. Żadnych informacji na temat tego po jakiej ilości następuje lejek. Jest to wprowadzanie klientów w błąd, a nie żaden prawdziwy no limits.

Comments are closed.