Plus: stacja BT24423 Tarnowskie Góry. Fotografie stacji dla zainteresowanych

Prezentujemy fotografie stacji Plusa, o kodowej nazwie BT24423 Tarnowskie Góry. Lokalizacja, to ul. Fabryczna 28, wieża własna. W stacji pracują: GSM/UMTS2100/LTE1800 i LTE900. Stacja nie jest stacją nową. Traktujemy ją jako “kadr uchwycony w drodze”. Ciekawostką są dwa kontenery technologiczne operatora

źródło: informacja własna

0 0 votes
Article Rating
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lotus

Plus technologicznie zapuszczona sieć. Nie rozumiem tego “fenomenu największego przesyłu danych”. Byłem w tej sieci i poza “wyspowym” dobrym transferem, wszędzie problemy z przekroczeniem download 5 Mbp/s (zazwyczaj 1-2). Z reguły LTE900 nie dające komfortu i satysfakcji korzystania z obecnych smartfonów.

zajadacz

Jako jedyna sieć obecnie oferują prawdziwe taryfy internetowe “no limit” dla użytkowników indywidualnych (inni mają tylko dla firm). Stąd mają najwięcej przesłanych danych.

michal


Jakie no limit prawdziwe? Proszę nie wprowadzaj tutaj w błąd. Plus ma jedną z najbardziej niejasnych ofert jeśli chodzi o internet bez limitu. Żadnych informacji na temat tego po jakiej ilości następuje lejek. Jest to wprowadzanie klientów w błąd, a nie żaden prawdziwy no limits.